Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

Acil Kredi

Merve Mumcu

Yayımlama Tarihi: 5.04.2019 Güncelleme Tarihi: 4.01.2021

Zaman zaman herkesin nakit sıkıntısı yaşadığı olur.
Acil Kredi
Böyle durumlarda bankadan kredi çekmek teferruatlı bir seçenek olsa da acil kredi seçenekleri imdadınıza yetişebilir.

Zaman zaman herkesin nakit sıkıntısı yaşadığı olur. Böyle durumlarda bankadan kredi çekmek teferruatlı bir seçenek olsa da acil kredi seçenekleri imdadınıza yetişebilir.

Bankaların sunduğu acil kredi ya da bir başka adıyla anında kredi ürünlerinden yararlanabilmek için öncelikle kredi almaya uygun olmanız gerekir. Acil nakit sıkıntısı içinde olsanız da belgelenebilir geliriniz ve sigortanız yoksa, kredi notunuz düşükse, kredi siciliniz bozuksa ya da kredi borcunuzdan dolayı takipteyseniz banka size kredi vermeyecektir.

Kolay Kredi Veren Bankalar

Acil kredi ya da diğer adıyla anında kredi bankaların belge istemeden anında kullandırdığı düşük limitli kredilerdir. Acil kredi başvurusunda bulunabileceğiniz birkaç banka var. Bu bankalara Hangikredi.com üzerinden kolayca acil kredi başvurusu yapabilirsiniz. Acil kredi veren bankalar şunlar:

Akbank Direkt Kredi

Akbank Dikret Kredi ile şubeye gitmeden dijital bankacılık olanaklarından faydalanarak, 20 bin TL’ye kadar belgesiz, imzasız kredi kullanabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi hesaplamak için tıklayınız.

ING E-kredi

ING E-kredi ile ING müşterisi olsanız da olmasanız da şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredinizin onaylanması halinde talep ettiğiniz tutar hemen hesabınıza yatırılacaktır.

Yapı Kredi Anında Şubesiz Kredi

Yapı Kredi de kolay kredi veren bankalar arasında. Yapı Kredi Anında Şubesiz Kredi ile şubeye gitmeden ve belge sunmaya gerek duymadan hemen kredi başvurusu yapabilir, kredinizi anında kullanabilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi

İş Bankası anında kredi ile İşCep’ten ya da internet şubesinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, belge ibraz etmeden kredinizi kullanabilirsiniz. İş Bankası anında kredi ile 25 bin TL’ye kadar hemen kredi çekebilirsiniz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

CEBTETEB’in sunduğu şubesiz bankacılık hizmeti ile şubeye gitmeye gerek kalmadan online kanallar aracılığı ile ihtiyaç kredisi kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. CEPTETEB ihtiyaç kredisi ile 1000 – 30.000 TL arasındaki acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilir, kredinizi 36 aya kadar vadelendirebilirsiniz. TEB müşterisi olmasanız bile şubesiz bankacılıktan yararlanabileceğiniz CEPTETEB ihtiyaç kredisinde bankanın müşterisi olmamanız halinde dilediğiniz gün ve saatte banka temsilcisi adresinize gelerek kredi işlemlerini tamamlar.

Masrafsız Enpara.com İhtiyaç Kredisi

Enpara.com’dan masrafsız, sigortasız ve şubesiz ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Online kanallar aracılığı ile anında kredi başvurunuzu yaptıktan sonra hiçbir şekilde şubeye gitmenize gerek kalmadan  Enpara.com ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank müşterisi değilseniz ilgili belgelerin imzalanması için bir Enpara.com çalışanı dilediğiniz yer ve saatte sizi ziyaret ederek işlemleri tamamlıyor.

N Kolay Anında Kredi

Aktif Bank’ın online bankacılık hizmeti olan N Kolay sayesinde şubeye gitmeden, belgesiz ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Aktif Bank müşterisi olmasanız da N Kolay’dan anında ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Aktif Bank müşterisi olmamanız durumunda krediyi kullanmanız için gereken imzalar için bildirdiğiniz adrese bir kurye gönderilecek ve belgeler imzalatılacaktır.

En ucuz krediyi Hangikredi.com kredi hesaplama aracı ile bulabilir, kolay kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi

Bankaların sunduğu anında kredi ürünleri ile gelir belgesiz kredi kullanmanız mümkün fakat burada hatırlatmak istediğimiz bir nokta var. Acil kredi ürünleri için bahsedilen gelir belgesiz ibaresi, gelir belgesi sunmak zorunda olmamanız anlamına gelir ancak bankalardan kredi alabilmek için mutlaka bir işte çalışıyor ve resmi bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Bankanın müşterisi olmanız halinde banka gelirinizi görüntüleyebileceği için sizden ayrıca gelir belgesi istemez. Her durumda kredi alabilmek için belgelenebilir gelire sahip olmanız gerekir.

Faizsiz ve Kefilsiz Kredi

Faizsiz ve kefilsiz kredi kullanmak istiyorsanız kredi kullanmak için katılım bankalarının kredi olanaklarından yararlanabilirsiniz. Özellikle konut kredisi için faizsiz kredi kullanmak isteyen tüketiciler katılım bankalarının ev kredisi ürünlerini inceleyebilirler.

FAİZSİZ EV KREDİSİ içeriğimizi okumak için tıklayınız.

Kolay Onaylanan Kredi Kartları

Kolay onaylanan krediler olduğu gibi kolay onaylanan kredi kartları da mevcut. Kredi kartı başvurusu yaptığınızda hemen onaylanmasını istiyorsanız aşağıdaki yazımızı inceleyerek hangi bankaların kolay kredi kartı verdiğini öğrenebilirsiniz.

AİDATSIZ KREDİ KARTI makalesi için tıklayınız.

Yazar Hakkında

yazar
Merve Mumcu

1990 yılı doğumlu olan Merve Mumcu Bayraklı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olup, 2014 yılından bu yana HangiKredi’de editörlük ve kıdemli pazarlama uzmanı görevlerini başarıyla sürdürmektedir.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

3 Oy

-

1 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

15 Yorum

murat can
murat can 11.01.2020 • 00:00

selam 2400 tl emeklı maasım var cesıtlı ıhtıyac kredılerım ve kredı kartı borcum var ama takıpte falan degılım ıhtıyac kredılerımın taksıdı toplamda 500 tl kredı kartımdada 2000 tl borcum var kredıkartımı borcunu bıtırıp 10.000 tl kredı ala bılırmıyım aylık odemesı 500 tl olarak tesekkurler...

Yanıtla Beğen(0)
ikon
Hangikredi.com 13.01.2020 • 00:00

Sayın Murat Can, Banka olmadığımız için Hangikredi.com olarak bu konuda size yardımcı olamayız ancak kredi sorgulama sayfamızdan kredi sorgulaması yapabilir ve online başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Beğen(0)
ümit
ümit 10.01.2020 • 00:00

su anda düzenli ödediğim kredim var daha düşük faizli kredi nerden alabilirim

Yanıtla Beğen(0)
ikon
Hangikredi.com 15.01.2020 • 00:00

Sayın Ümit, Kredi sorgulama sayfamızdan kredi sorgulaması yapabilir ve online başvuru gerçekleştirebilirsiniz. https://www.hangikredi.com/kredi/ihtiyac-kredisi

Beğen(0)
Daha Fazla Yorum

Son Eklenen İçerikler

 • En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar 12.04.2021

  En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar

 • Gayrinakdi Kredi Nedir?  8.04.2021

  Gayrinakdi Kredi Nedir? 

 • Aylık Faturalarınızı Azaltmanın Yolları 7.04.2021

  Aylık Faturalarınızı Azaltmanın Yolları

 • Bütçe Kontrolü Nedir? 5.04.2021

  Bütçe Kontrolü Nedir?

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon