Acil Kredi

Zaman zaman herkesin nakit sıkıntısı yaşadığı olur. Böyle durumlarda bankadan kredi çekmek teferruatlı bir seçenek olsa da acil kredi seçenekleri imdadınıza yetişebilir.

Bankaların sunduğu acil kredi ya da bir başka adıyla anında kredi ürünlerinden yararlanabilmek için öncelikle kredi almaya uygun olmanız gerekir. Acil nakit sıkıntısı içinde olsanız da belgelenebilir geliriniz ve sigortanız yoksa, kredi notunuz düşükse, kredi siciliniz bozuksa ya da kredi borcunuzdan dolayı takipteyseniz banka size kredi vermeyecektir.

Kolay Kredi Veren Bankalar

Acil kredi ya da diğer adıyla anında kredi bankaların belge istemeden anında kullandırdığı düşük limitli kredilerdir. Acil kredi başvurusunda bulunabileceğiniz birkaç banka var. Bu bankalara Hangikredi.com üzerinden kolayca acil kredi başvurusu yapabilirsiniz. Acil kredi veren bankalar şunlar:

Akbank Direkt Kredi

Akbank Dikret Kredi ile şubeye gitmeden dijital bankacılık olanaklarından faydalanarak, 20 bin TL’ye kadar belgesiz, imzasız kredi kullanabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi hesaplamak için tıklayınız.

ING E-kredi

ING E-kredi ile ING müşterisi olsanız da olmasanız da şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredinizin onaylanması halinde talep ettiğiniz tutar hemen hesabınıza yatırılacaktır.

Yapı Kredi Anında Şubesiz Kredi

Yapı Kredi de kolay kredi veren bankalar arasında. Yapı Kredi Anında Şubesiz Kredi ile şubeye gitmeden ve belge sunmaya gerek duymadan hemen kredi başvurusu yapabilir, kredinizi anında kullanabilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi

İş Bankası anında kredi ile İşCep’ten ya da internet şubesinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, belge ibraz etmeden kredinizi kullanabilirsiniz. İş Bankası anında kredi ile 25 bin TL’ye kadar hemen kredi çekebilirsiniz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

CEBTETEB’in sunduğu şubesiz bankacılık hizmeti ile şubeye gitmeye gerek kalmadan online kanallar aracılığı ile ihtiyaç kredisi kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. CEPTETEB ihtiyaç kredisi ile 1000 – 30.000 TL arasındaki acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilir, kredinizi 60 aya kadar vadelendirebilirsiniz. TEB müşterisi olmasanız bile şubesiz bankacılıktan yararlanabileceğiniz CEPTETEB ihtiyaç kredisinde bankanın müşterisi olmamanız halinde dilediğiniz gün ve saatte banka temsilcisi adresinize gelerek kredi işlemlerini tamamlar.

Masrafsız Enpara.com İhtiyaç Kredisi

Enpara.com’dan masrafsız, sigortasız ve şubesiz ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Online kanallar aracılığı ile anında kredi başvurunuzu yaptıktan sonra hiçbir şekilde şubeye gitmenize gerek kalmadan  Enpara.com ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank müşterisi değilseniz ilgili belgelerin imzalanması için bir Enpara.com çalışanı dilediğiniz yer ve saatte sizi ziyaret ederek işlemleri tamamlıyor.

N Kolay Anında Kredi

Aktif Bank’ın online bankacılık hizmeti olan N Kolay sayesinde şubeye gitmeden, belgesiz ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Aktif Bank müşterisi olmasanız da N Kolay’dan anında ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Aktif Bank müşterisi olmamanız durumunda krediyi kullanmanız için gereken imzalar için bildirdiğiniz adrese bir kurye gönderilecek ve belgeler imzalatılacaktır.

En ucuz krediyi Hangikredi.com kredi hesaplama aracı ile bulabilir, kolay kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi

Bankaların sunduğu anında kredi ürünleri ile gelir belgesiz kredi kullanmanız mümkün fakat burada hatırlatmak istediğimiz bir nokta var. Acil kredi ürünleri için bahsedilen gelir belgesiz ibaresi, gelir belgesi sunmak zorunda olmamanız anlamına gelir ancak bankalardan kredi alabilmek için mutlaka bir işte çalışıyor ve resmi bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Bankanın müşterisi olmanız halinde banka gelirinizi görüntüleyebileceği için sizden ayrıca gelir belgesi istemez. Her durumda kredi alabilmek için belgelenebilir gelire sahip olmanız gerekir.

Faizsiz ve Kefilsiz Kredi

Faizsiz ve kefilsiz kredi kullanmak istiyorsanız kredi kullanmak için katılım bankalarının kredi olanaklarından yararlanabilirsiniz. Özellikle konut kredisi için faizsiz kredi kullanmak isteyen tüketiciler katılım bankalarının ev kredisi ürünlerini inceleyebilirler.

FAİZSİZ EV KREDİSİ içeriğimizi okumak için tıklayınız.

Kolay Onaylanan Kredi Kartları

Kolay onaylanan krediler olduğu gibi kolay onaylanan kredi kartları da mevcut. Kredi kartı başvurusu yaptığınızda hemen onaylanmasını istiyorsanız aşağıdaki yazımızı inceleyerek hangi bankaların kolay kredi kartı verdiğini öğrenebilirsiniz.

AİDATSIZ KREDİ KARTI makalesi için tıklayınız.

Acil Kredi
4.2 (84.55%) 22 vote[s]
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

9 yorum

 1. Acil 2000 TL ye ihtiyacım var aylık ödeme yaparım lütfen bana da yardımcı olurmusunuz

 2. Sayın Jale Ongen,

  Sitemiz üzerinden bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 3. Merhaba benim evkurdan alışverişim olmuştu beni borcumdan dolayı icra mahkemesine başvurmuşlar borcumu tamamen kapadım ama findex raporu da halen takip de gözüküyorum puanım şuan 1100 üzerinreüzerinde başvuru yapmış olsam onaylanabilir bir kredi olur mu? Teşekkürler

 4. Sayın Umut,

  Bankalara kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuzu biraz daha yükseltmenizi tavsiye ederiz.

 5. Kredi notum çok düşük ama acil paraya ihtiyacım var

 6. İyi gunler acil 500 tl itiyacim var ama kredi kartim yok yardimci olabilir misiniz?

 7. Sayın Kader Sariturk,

  Hangikredi’den bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 8. Merhaba 900 tl takipte olan kredi borcum var. Ödedikten kaç gün sonra kredi başvurusu yapabilirim şuanda düzenli olarak 3 aydır çalışıyorum sgk var

 9. Sayın Aslı,

  Kredi borcu nedeniyle yasal takibe girmeniz siciliniz bozulması anlamına gelir. Kredi sicili beş yılda bir yenilenmektedir. Bu süreçte yapılan kredi ve kredi kartı başvurularının onaylanma ihtimali oldukça düşüktür.


Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir