Üyelik aktivasyonunuz tamamlanmadı!

hangikredi.com

Finansal Konularda Burcunuzu Neler Bekliyor?

HangiKredi Uzman Yazarları

Yayımlama Tarihi: 9.01.2019 Güncelleme Tarihi: 3.01.2022

Parasal konular hepimiz için günlük hayatın merkezinde.

Finansal Konularda Burcunuzu Neler Bekliyor?
Peki burcunuza göre 2021'de sizi finansal konularda neler bekliyor? Koç ve Yükselen Koç 2021, Koç burçları için finansal konularda oldukça hareketli ve şanslı bir yıl.

Parasal konular hepimiz için günlük hayatın merkezinde. Peki burcunuza göre sizi finansal konularda neler bekliyor?

Koç ve Yükselen Koç

Koç burçları için finansal konularda oldukça hareketli ve şanslı bir yıl. 14 Şubat ile 31 Mart arası Mars Boğa burcunda seyahat edecek. Bu süreçte harcamalarınız artabilir, maddi konularla ilgili değişimler olabilir. Bu süreçteki harcamalarınıza dikkat etmenizde yarar var. 6 Mart günü Balık burcundaki Yeni Ay, finansal risklerden uzak durmanız gereken bir dönemi işaret ediyor.

20 Nisan’da Güneş Boğa burcuna geçecek ve 1 ay süreyle bu burçta olacak. Bu bir aylık süreç maddi durumunuzu düzeltebilmeniz için güzel bir süreç. Bu süreçte daha fazla kazanabilir, iş teklifi ya da zam alabilirsiniz.

5 Mayıs’ta Boğa burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay, yeni kazançlar anlamına geliyor. Özellikle iş hayatınızla ilgili olumlu etkileri olabilir. 15 Mayıs-9 Haziran tarihleri arasında finansal açıdan oldukça şanslı olacaksınız.

18 Mayıs finansal açıdan biraz sıkıntılı olabilir. Bu dolunayda çevrenizden borç almaya ihtiyaç duyabilir ya da kredi çekebilirsiniz. 1 Ağustos’ta Aslan burcunda oluşacak Yeni Ay finansal anlamda iyi şeylerin işaretçisi. 14 Eylül tarihinde ise finansal risklerden uzak durmalısınız!

3-10 Ekim tarihleri arası kredi çekmek için oldukça uygun. 8 Ekim-8 Kasım arası Venüs, Akrep burcunda olacak. Bu da finansal olayların ön plana çıkması anlamına geliyor. Kredi ve bankacılık işlerinde dikkatli adımlar atmanızı tavsiye ederiz.

12 Kasım’da finansal konularda olumlu sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. 19 Kasım’da Akrep burcuna geçiş yapacak ve yıl sonuna kadar orada kalacak olan Mars ise finansal konularda atacağınız adımlardan olumlu sonuçlar alacağınıza işaret ediyor. Bu süreç kredi çekmek için uygun olabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Boğa burçları için fazlasıyla bankacılık işini işaret ediyor. 7 Ocak-4 Şubat tarihleri arası kredi çekmek için oldukça uygun ancak Mars’ın 31 Mart-16 Mayıs arası İkizler burcunda yapacağı seyahat boyunca harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var.

21 Mayıs’taki Güneş hareketliliği finansal konuları ön plana çıkartıyor. Bu tarihte finansal anlamda olumlu ya da olumsuz durumlarla karşılaşabilir, para kazanmak için farklı girişimlerde bulunabilirsiniz. 9 Haziran’da Venüs’ün İkizler burcuna geçmesi ile finansal anlamda olumlu şeyler yaşayacağınız bir dönem başlamış olacak.

1-26 Kasım arası borç almak ya da kredi çekmek için oldukça uygun zamanlar. 12 Kasım’da ise özellikle iş hayatınızda maddi açıdan olumlu gelişmeler yaşanabilir. 22 Kasım tarihi ise yine borç, alacak-verecek olaylarını işaret ediyor. Bu tarihte çeşitli ödemeleriniz olabilir ya da yakınlarınızdan finans desteği alabilirsiniz.

9-29 Aralık tarihleri arası yine kredi çekmek için oldukça uygun ancak bu tarih aralığında 12 Aralık haftası yeni sözleşmeler için, buna kredi sözleşmesi de dahil, uygun değil.

İhtiyaç Kredisi Hesaplamak İçin Tıklayın!

İkizler ve Yükselen İkizler

İkizler burçları parasal konularda güzel bir giriş yapacak ve genel olarak bu şekilde devam edecek. 5-23 Ocak tarihleri arasında finansal konularda olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. 6 Ocak kredi başvuruları için iyi bir tarih. 19 Nisan’da Terazi burcunda meydana gelecek olan Dolunay sayesinde finansal sıkıntılarınız sona erecek.

30 Nisan’da geri harekete başlayacak Satürn’ün burcunuzdaki etkisi Eylül’e kadar devam edecek. Maalesef bu süreçte finansal konularda gökyüzündeki hareketlilik sizden yana değil. Bu tarihler arasında istediğiniz krediyi alamayabilir, ödemelerinizi geciktirmek zorunda kalabilirsiniz. 16 Mayıs ise harcamalarınıza özellikle dikkat etmeniz gereken bir tarih.

2 Temmuz’dan sonra finansal durumunuzda iyileşmeler olabilir, iyi haberler alabilirsiniz. 26 Aralık ise kredi almak için iyi bir tarih.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Yengeç burçlarının finansal konularda dikkatli olması gereken bir sene. 21 Mayıs’ta Güneş ve Merkür’ün İkizler burcuna geçiş yapması, finansal konulara dikkat etmeniz gerektiği anlamına geliyor. Bu dönemde parayla ilgili konularda risk almaktan uzak durun. 3 Haziran tarihi de yine finansal risklerden uzak durmanız gereken bir tarih.

2 Temmuz-17 Ağustos arası harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemi işaret ediyor. 28 Temmuz-20 Ağustos arası ise kazancınızı arttırabileceğiniz şanslı bir döneminizde olacaksınız. 12 Aralık’ta İkizler burcunda gerçekleşecek Dolunay finansal riskleri de beraberinde getiriyor. Bu tarihte parasal konularda risk almayın.

Aslan ve Yükselen Aslan

Aslan burçları parasal konularda yeni yıla güzel bir giriş yapacak. 10 Şubat tarihinde Balık burcuna girecek olan Merkür 17 Nisan’a kadar bu burçta olacak. Bu da finansal konularda şanslı bir dönemde olacağınız anlamına geliyor ancak bu süreç içinde 5 Mart ile başlayan üç haftalık sürece dikkat etmenizde fayda var. 5 Mart ile başlayan bu üç haftalık süreçte finansal konularda önemli kararlar vermekten uzak durun. 10 Şubat ile başlayan süreç nakit ihtiyaçlarınız için kredi almaya uygun.

14 Eylül’de Balık burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, finansal konularda destekleyici etkiler altında olduğunuz bir süreci işaretliyor. Bu dönemde yakınlarınızdan finansal destek görebileceğiniz gibi kredi çekmek için de uygun bir dönem olabilir. 12 Aralık ise yine finansal riskler almaktan uzak durmanız gereken bir tarih.

En Avantajlı İhtiyaç Kredisi Hangi Bankada?

Başak ve Yükselen Başak

Başak burçları yeni yılında parasal konularda oldukça şanslı! 1 Ocak’tan 14 Şubat’a kadar olan süreçte parasal konular gündeminizde olacak. 21 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay, finansal konularda olumlu gelişmeler yaşamanızı sağlayacak. 19 Nisan ise dikkat etmeniz gereken bir tarih. Bu tarihte finansal konularda riskli işlere girmekten uzak durun. 14 Eylül-9 Ekim arasında Venüs’ün Terazi burcunda yapacağı yolculuk parasal konulardaki beklentilerinizin gerçekleşeceği bir dönem olabilir.

13 Ekim yakınlarınızdan finansal destek görebileceğiniz bir tarih. Bu tarih kredi başvurularınızın olumlu sonuçlanmasını da sağlayabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi

Terazi burçları için oldukça şanslı geçecek! 6 Mart’ta Uranüs Boğa burcuna geçecek ve 2026’ya kadar burada olacak. Bu da hayatınızda finansal konuları ön plana çıkartacak. Kazanç kapıları, banka işleri, krediler… Bu noktada finansal konularda şanslı olabilmeniz atacağınız dikkatli adımlara bağlı.

18 Mayıs’ta size daha fazla para kazandıracak gelişmeler meydana gelebilir. 1 Ağustos’ta ise beklenmedik harcamalar ya da para kayıpları ile karşılaşabilirsiniz. 8 Ekim ve 19 Kasım tarihleri ise yine parasal konularda şanslı olacağınız bir döneme işaret ediyor.

19 Kasım’da Akrep burcuna geçecek ve sene sonuna kadar burada kalacak olan Mars parayla ilgili konuları işaret ediyor. Bu süreçte gelirinizi arttırabilir, finans konularına eğilebilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep

Akrep burçları için parasal anlamda güzel gelişmeler yaşayacakları bir yıl olacak. 7 Ocak-4 Şubat arası Venüs’ün Yay burcunda yapacağı seyahat finansal konularda yenilikleri ve rahatlamayı sağlayacak. 31 Mart- 16 Mayıs arası ise harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem.

21 Mayıs’ta gökyüzünde yaşanacak gelişmeler parasal sorunları çözebileceğinize işaret ediyor. Bu yakınlarınızın desteği ile de olabilir kredi gibi bir bankacılık ürünü ile de olabilir. 1 Ağustos’ta gerçekleşecek yeni ay, finansal konularda size güzel fırsatlar sunabilir. Bu dönemde yeni bir iş bulabilir ya da zam/terfi alabilirsiniz.

14 Eylül’de harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. 1-26 Kasım arası ise parasal konularda rahatlama yaşayacağınız, gelirinizi arttırabileceğiniz bir dönem. 12 Aralık ise finansal destek arayışlarınız için iyi bir tarih, kredi başvurusu yapacaksanız bu tarihe denk getirebilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Yay burçları parasal konularda oldukça dikkatli olmalı. 5-23 Ocak tarihleri arası sizin için finansal konuların gündemde olacağı bir dönem olacak. Bu dönemde gelirinizi arttıracak bir işe girişebilir, ortaklık kurabilirsiniz.

30 Nisan’da geri hareketine başlayacak olan Satürn bunu 20 Eylül’e kadar devam ettirecek. Yılın neredeyse tamamını kaplayan bu süreç parasal konulara dikkat etmeniz gereken bir süreç. Bu tarihler arasında harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var.  Bu süreç içinde 21 Haziran parasal konularda şanslı olacağınız bir tarih. Kredi başvurusu ve bankacılık işlemleri için 21 Haziran oldukça uygun. Yine 3 Temmuz da kredi başvurularınız için şanslı bir tarih.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Oğlak burçlarının finansal risklerden uzak durması gereken bir sene. 7 Ocak-4 Şubat arası finansal konularda dikkatli olmalısınız. 14 Şubat-31 Mart arasında finansal konularda risk almaktan uzak durun. 2 Temmuz-17 Ağustos arası ise finansal konularda desteğe ihtiyaç duyabileceğiniz bir döneme işaret ediyor. Bu süreç kredi çekmek için uygun. Özellikle 28 Temmuz tarihi çeşitli finansal destekleri işaret ediyor. Bu destek yakınlarınızdan gelebilir ya da kredi çekebilirsiniz.

1 Ağustos’ta Aslan burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay sayesinde finansal konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. 1 Kasım’da ise parasal konularda dikkatli adım atmanızda fayda var.

En Avantajlı İhtiyaç Kredisi İçin Hemen Hesaplama Yapın!

Kova ve Yükselen Kova

Bu yıl sizin için finansal konularda kötü başlayabilir. 19 Şubat’ta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay parasal süreçleri işaret ediyor. Bu süreçte parasal konularla ilgili sıkıntılar yaşayabilir, kredi başvurusunda bulunabilir ya da ödemelerinizi geciktirmek zorunda kalabilirsiniz. 5 Mart ise yine finansal konularda dikkatli olmanız gereken bir gün.

21 Nisan itibari ile para konularında daha iyi bir sürece geçiş yapacaksanız. Kredi çekmek istiyorsanız 18 Ağustos-4 Ekim arası uygun bir süreç değil. Bu süreçte yine para konularında sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık

Parasal konularda bu döneme kötü bir giriş yapabilirsiniz. 14 Şubat’a kadar Koç burcunda seyahat edecek olan Mars, sizi finansal konularda biraz zorlayacak. Bu süreçte harcamalarınızda dikkatli olmanızda fayda var. 20 Mart’tan sonraki bir aylık süreçte ise parasal konularda olumlu sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Nakit ihtiyaçlarınız için kredi çekmeyi düşünüyorsanız 19 Nisan tarihi itibari ile şanslı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kredi başvurunuzu bu tarihten sonra gerçekleştirebilirsiniz. 1 Ağustos’tan sonra ise yeni iş teklifleri ile karşılaşabilirsiniz.

4 Ekim-19 Kasım arasında Mars’ın Terazi burcunda yapacağı seyahat ise yine parasal konularda sıkıntıları işaret ediyor. Bu dönemde borç alabilir ya da kredi çekebilirsiniz. Bu süreçte yaşayacağınız finansal sıkıntı ise 19 Kasım itibari ile sona erecek.

Güzel bir yıl geçirmeniz dileği ile…

close icon

Yazar Hakkında

yazar
HangiKredi Uzman Yazarları

Finansal uzmanlıkları doğrultusunda en doğru ve en güncel bilgileri sizler için derleyen Hangikredi.com uzman finans yazarları; kredi, mevduat ve para gibi pek çok konuyu sizler için kaleme almaktadır.

Devamını Oku

Bu makale size ne kadar faydalı oldu?

0 Oy

-

0 Puan

Oy verdiğiniz için teşekkür ederiz. 😊

Yorum Yazın

yorum yaz

Konuyla ilgili sormak ya da eklemek istedikleriniz için yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yapılmamış

Son Eklenen İçerikler

 • Enflasyon Artık En Büyük Derdimiz 26.05.2022

  Enflasyon Artık En Büyük Derdimiz

 • Su Dalgalanmaya Başladı 24.05.2022

  Su Dalgalanmaya Başladı

 • Yüzde 0,89 ve 0,99 Faizli Kredi Kampanyasının Şartları Açıklandı! 12.05.2022

  Yüzde 0,89 ve 0,99 Faizli Kredi Kampanyasının Şartları Açıklandı!

 • Borç Yiğidin Kamçısı 6.05.2022

  Borç Yiğidin Kamçısı

Size daha iyi hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Gizlilik Politikamızı ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

ikon