Hangikredi.com

Bankalardan güncel ve avantajlı kredi faiz oranları alınıyor.

İş Bankası Kobi Kredisi

İş Bankası esnaf kredisi hesaplaması yapabilir, KOBİ kredisi faiz oranlarını kıyaslayabilir ve kredi koşullarını inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz!

İş Bankası 50.000 TL 36 Ay Vadeli Kobi Kredisi Hesaplaması
0
KARŞILAŞTIRMA

İş Bankası KOBİ Kredisi Hesaplama

 

İş Bankası KOBİ kredisi hesaplaması yapmak için Hangikredi.com esnaf kredisi hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Esnaf kredisi hesaplama aracımız, çekmek istediğiniz kredi vade ve tutarı için bankaların güncel faiz oranları ile hesaplama yaparak mevcut kredi ürünlerini tek ekran üzerinden görmenizi sağlar. İş Bankası esnaf kredisi için ya da tüm bankaların KOBİ kredileri için hesaplama yapabilirsiniz. Bu işlem sonucunda İş Bankası KOBİ destek kredisi ürününe ait detayları görüntüleyebilirsiniz. Görebileceğiniz kredi detayları şunlar:

  • Ödenecek aylık tutar,
  • Toplam ödeme tutarı,
  • Komisyonu,
  • Yıllık maliyet oranı,
  • Kefil sayısı,
  • Kredilendirme oranı,
  • Teminat

Faiz oranlarını görmek için lütfen tıklayınız: Kobi Kredisi Hesaplama

İş Bankası Esnaf Kredisi Başvurusu

 

İş Bankası esnaf kredisi başvurusunu Hangikredi.com’dan şubeye gitmenize gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. İş Bankası esnaf kredileri için farklı amaçlara yönelik olarak farklı özelliklere sahip kredi ürünleri sunmaktadır. İş yeri kredisi, altın kredisi, küçük işletmeler kredisi, kendi işim kredisi, işyeri kira kredisi, ticari arsa kredisi, tarım kredisi, yolcu taşımacılığı kredisi, tedarikçi kredisi, turizm kredisi, franchising kredisi farklı iş alanlarına yönelik KOBİ kredisi ürünleri sunulmaktadır.

İş Bankası KOBİ kredisi başvurusu yapmak için gereken belgeler de iş alanınıza göre değişiklik gösterebilir. Ama yine de temel olarak nüfus cüzdanı ve gelir belgesi gibi size ait belgelerle vergi levhası, gelir bilançosu gibi iş yerinize ait belgeler talep edilmektedir.