Kredi Kampanyaları Hesaplama

 

Kredi Kampanyaları, Bireysel Tüketici İhtiyaç Kredisi Kampanyaları, Konut Kredisi Kampanyaları, Taşıt Kredisi Kampanyaları

 

Bireysel Tüketici Kredileri Hesaplama

Nakit/ İhtiyaç Kredisi :

Nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanabileceğiniz bir bireysel tüketici kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 36  ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

İpotekli İhtiyaç Kredisi :

Bir gayrimenkulun ipoteği alınarak kullandırılan bireysel finansman kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 240 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Mesleki İhtiyaç Kredisi :

Serbest meslek sahiplerinin (Doktor, Avukat, Mali Müşavir, Eczacı, Noter, vs. ) mesleki ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullandırılan bir bireysel tüketici kredisi dir. 36 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Eğitim Kredisi :

Eğitim ihtiyaçlarının okul masraflarının kaşılanması için kullandırılan bir bireysel tüketici kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 36 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Evlilik Kredisi :

Evlilik ve düğün masraflarının karşılanması için kullandırılan bir bireysel tüketici kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 36 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Tatil Kredisi :

Tatil ve seyehat masraflarının karşılanması için kullandırılan bir bireysel tüketici kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 36 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Eşya Kredisi :

Beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya gibi eşyaların satın alınması için kullandırılan bireysel tüketici kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 36 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.

Sağlık Kredisi :

Sağlık harcamalarında ( Tedavi, Ameliyat, Tüb Bebek vs.) kullandırılan bir bireysel tüketici kredisi dir. Banka dan banka ya farklı vadeler olmakla beraber 36 ay vadeye kadar kullanılabilmektedir.