Zorunlu Trafik Sigortası Sorgulama

Zorunlu trafik sigortası sorgulaması Hangikredi.com ile çok kolay ve çok hızlı! Sigorta şirketlerinin acentelerini gezmeden, online olarak sorgulama yapmak sadece ...
Trafik Sigortası Sorgulama

Zorunlu trafik sigortası sorgulaması Hangikredi.com ile çok kolay ve çok hızlı! Sigorta şirketlerinin acentelerini gezmeden, online olarak sorgulama yapmak sadece birkaç dakikanızı almaktadır. Girdiğiniz tüm bilgiler Hangikredi.com tarafından korunmaktadır.

Araç Trafik Sigortası Fiyatları

Araç trafik sigortası fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve sigorta şirketlerinin tekliflerini incelemek için Hangikredi.com trafik sigortası sorgulama sayfasını ziyaret etmeniz yeterlidir. İlgili alanlara bilgilerinizi girerek aracınıza uygun ücret teklifleri ekranınızda belirir. Arzu ederseniz müşteri temsilcileri ile irtibata geçerek sizin için en uygun ve en ucuz poliçeyi onaylayabilirsiniz.

Trafik Sigortası Nedir?

Trafik sigortası sorgulaması yapıp poliçe imzalamanız yasal bir zorunluluktur. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na göre Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde trafiğe çıkan her araç bu poliçeye sahip olmalıdır.

Olası kazalarda karşı tarafta meydana gelebilecek maddi zararlar ile fiziksel zararların  (yaralanma, ölüm) ekonomik bedellerini belli bir sınıra kadar karşılayan zorunlu sigorta türüdür. Poliçe, sigortayı yaptıran tarafın zararlarını değil, karşı tarafın zararlarını karşılar. Her yıl yenilenmesi gerekmektedir. Trafiğe poliçesiz çıkılması halinde kolluk kuvvetlerinin cezai işlem uygulama hakkı bulunmaktadır. 

Sizde daha fazla zaman kaybetmeden ve yorulmadan; en ucuz trafik sigortası poliçesinin hangi sigorta şirketinde olduğunu öğrenmek için sorgulamanızı yapın, gönül rahatlığı ile en ucuz teklife başvurun! 


Yapı Kredi’den Günde 6 TL’ye 5000 TL Masrafsız İhtiyaç Kredisi
İhtiyaç kredisi başvurusu yapmadan önce bankaların ihtiyaç kredisi fırsatlarını mutlaka karşılaştırın. Bu alanda tüketiciye uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları ile hizmet veren Yapı Kredi Bankası şimdi de günde...
Devamını Oku
Kurban Bayramı’nda Ücretsiz Yollar
2012 Kurban Bayramı’na sayılı günler kala bayramı tatilde geçirecek olanlar için Kurban Bayramı’nda yollar ücretsiz. 2012 Kurban Bayramı için sayılı günler kaldı. Vatandaşlar bu yıl Kurban Bayramı tatili için ...
Devamını Oku

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*