Ziraat Bankası Konut Kredisi

Ziraat Bankası konut kredisi, maksimum 120 ay vade ile ekspertiz değerinin %75’ine varan seçeneklerde kullanılabiliyor. Alınan krediler boyunca hayat, konut ...

Ziraat Bankası konut kredisi, maksimum 120 ay vade ile ekspertiz değerinin %75’ine varan seçeneklerde kullanılabiliyor. Alınan krediler boyunca hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası uygulanan gayrimenkuller, kredi boyunca ipotek edilmekte ve gerekli görüldüğünde ek teminat da istenebilmektedir. Ziraat Bankası kredi ürünlerini ise şöyle inceleyebiliriz:

Komisyonsuz Konut Kredisi

Ziraat Bankası farkıyla başvurduğunuz konut kredinizde dilerseniz istihbarat ve haberleşme ücreti gibi komisyonları ödemezsiniz. Bu kapsama birazdan inceleyeceğimiz Refinansman, Natamam, Bireysel İşyeri ve İnşaat Tamamlama kredileri de dahil.

Yasa Kapsamındaki İpotekli Bireysel Finansman Kredisi

Halihazırda bir gayrimenkulünüz daha varsa; ev, işyeri ya da imarlı arsa fark etmeksizin teminat göstererek, Ziraat Bankası konut kredilerinden uzun vade ve uygun faiz miktarları dahilinde faydalanabilirsiniz.

Yasa Kapsamındaki İpotek Teminatlı Kredi Refinansmanı

Ziraat Bankası, başka bankalardan kullandığınız ipotek teminatlı kredinizi taşımanıza izin verir. Düşük faiz oranlarından yararlanmak için gereken şart, bitmiş konutun kendinize ait olması.

Refinansman Kredisi

Bu seçenek ile başka bankada kullandığınız konut kredisini Ziraat Bankası’na taşıyarak daha uygun faiz ve vadelerle kullanmaya devam edebilirsiniz.

İnşaat Tamamlama Kredisi

120 aya kadar vade seçenekleriyle sunulan Ziraat Bankası İnşaat Tamamlama Kredisi’ni tek seferde ya da en fazla iki dilimde kullanarak konutunuzu tamamlayabilirsiniz. Bunun için gereken tek şart, konutun en az % 60 inşaat seviyesinde olmasıdır.

Kiraya Vermek İçin Satın Al Konut Kredisi

Diyelim ki kendinize ya da eşinize ait bir konuta sahipsiniz veya bir lojmanda yaşıyorsunuz. Bir konut almak ve onu kiraya vermek istiyorsanız, Ziraat Bankası size bu krediyi sağlıyor ve bitmiş bir konut için sizi finanse ediyor.

Natamam Konut Kredisi

Özgün kredi seçeneklerinden birisi olan Ziraat Bankası Natamam Konut Kredisi ile inşaat halindeki bir konutu satın alabiliyorsunuz. Bunun için gereken şart, konutun %50 inşaat seviyesinde olması.

İlk Yıl Sadece Faiz Ödemeli Konut Kredisi

Ziraat Bankası’nın bu çok özel seçeneği sayesinde evinizin tadilatı ya da yeni eşyaları için gereken krediyi kullanabiliyor, ardından ilk yıl sadece faizleri ödemeyi seçebiliyorsunuz.

Ziraat Bankası’nın bu seçenekleri ile birlikte diğer bankaların da konut kredisi seçeneklerini görmek mi istiyorsunuz? Öyleyse en uygun konut kredisi faiz oranları hesaplama ve karşılaştırma yapmak için Hangikredi.com’un konut kredisi sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

100.000TL 120Ay Konut Kredisi Karşılaştır

 


Citibank’tan Bireysel İhtiyaç Kredisi Seçenekleri
 % 0,95 gibi cazip aylık faizlerle tüketiciye sunulan Citibank ihtiyaç kredisi seçeneklerine hemen göz atın. [ihtiyac_hesapla_600x52] Citibank Ağız ve Diş Sağlığı Kredisi Sağlığın her alanı gibi son derece ö...
Devamını Oku
İkinci El Araba'da KDV İndirimi
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesindeki Türkiye Otomotiv Ticaret Meclisi toplantısında öncelikli olarak ikinci el araba alım satımında firmalar tarafından ödenen % 1’lik verginin indirilmesi konu...
Devamını Oku

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*