Yılbaşına Özel Araba Kampanyaları

Düşüşe geçen taşıt kredisi faiz oranları, uzun zamandır gördüğü en düşük seviyeyi görmüş durumda. Popüler araba markaları tarafından hazırlanan araba ...
30.000 TL Taşıt Kredisi

Düşüşe geçen taşıt kredisi faiz oranları, uzun zamandır gördüğü en düşük seviyeyi görmüş durumda. Popüler araba markaları tarafından hazırlanan araba kampanyaları ile oldukça uygun seçenekler söz konusu hale geldi. İşte araba markaları ve uygun araba fiyatları.

Honda Kampanyası

Honda Civic modeli, 42 bin 300 TL tutarında, CR-V modeli ise 79 bin 900 TL’den başlıyor

Hyundai Kampanyası

Yalnızca aralık ayına özel olarak hazırlanan seçeneklerde, yeni Hyundai i20 alacak olanlara 20 bin TL için 20 ay faizsiz kredi veriliyor.

Araba Alırken Nelere Bakıyoruz?

Kia Kampanyası

Kia Picanto, en çok tercih edilen ve en küçük model. Hem Picanto hem de Cee’d için 5 bin TL’ye, Sportage indirimi ise 8 bin TL’ye kadar sunuluyor.

Mercedes Kampanyası

Mercedes ’in yeni A ve B serisi 950 TL’den, C 180 1.773 TL’den, E, SLK, GLK, M, CLS, GL, G ve SL serileri de 2 bin 620 TL’den başlayan taksitlerle sunuluyor.

Mitsubishi Kampanyası

Mitsubishi Colt 4 bin 500 TL, Lancer 2 bin TL, ASX 6 bin 800 TL ve Outlander modeli de 2 bin 500 TL’ye varan indirimler sunuyor.

Taşıt kredisi karşılaştırma aracı ile bütçenize uygun seçeneklere kolayca ulaşabilir ve Hangikredi.com güvencesi ile taşıt kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

 


Sigara Zammı Geliyor
Sigara zammı ile ilgili bilgiler, birkaç ay öncesinden konuşulmaya ve kamuoyuna sunulmaya başlanmıştı.  Sigara ürünlerinden alınan ÖTV oranı 1 Ocak 2013 tarihinden sonra % 65 seviyesinden % 69 seviyesine çekile...
Devamını Oku
Kredi Faiz Oranları Düştü
Kredi faiz oranları düştükçe düşüyor! Kredi oranları yıl sonu hedeflerini tutturmaya çalışan bankaların faiz indirimine gitmeleri ve birbirleri ile olan rekabetleri sonucu iyice düştü. Ardı ardına gelen bayram...
Devamını Oku

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*