Yapı Kredi’den Günde 7 TL’ye 7000TL Kredi

Hazırladığı kredi avantajlarıyla Türkiye’deki banka ve kredi sektöründe kendine özel bir yeri olan Yapı Kredi, mevcut bireysel ihtiyaç kredisi seçeneklerine ...

Hazırladığı kredi avantajlarıyla Türkiye’deki banka ve kredi sektöründe kendine özel bir yeri olan Yapı Kredi, mevcut bireysel ihtiyaç kredisi seçeneklerine son derece avantajlı bir seçenek daha ekledi: Günde 7 TL’ye 7.000 TL kredi.

Kurduğu planları ve hayalleri ertelememek isteyenler için oldukça avantajlı seçenekleri ve ödeme planları olan bu kredi paketinin düşük faizli, faizsiz, masrafsız gibi alternatifleri ile birlikte kamu çalışanlarına özel hazırlanan bir seçeneği de mevcut. 

Dilerseniz, aylık minimum % 0,59 oranında faizlere sahip olan Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredisi seçeneklerine bir göz atalım:

Yapı Kredi Düşük Faizli ve Komisyonlu Kredi

5.000 ve 7.000 TL’lik tutarlardaki alternatifleri 12 ya da 36 ay vade seçenekleriyle sunan bu seçenek ile en az % 0,59 olan aylık faiz, en fazla % 0,79’a kadar yükseliyor. Dolayısıyla kredi masrafı bakımından da avantaj sağlanan bu kredinin aylık taksit tutarı 436,09 TL ile 230,42 TL arasında kalıyor.

Yapı Kredi Maaş ve Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Yapı Kredi Bankası, maaşlı ve kamu çalışanlarını da unutmayarak, hitap ettiği tüketici kitlesini geniş tutuyor. Vade seçenekleri ve kredi tutarlarının değişmediği kredi seçeneklerinde yalnızca bu tüketici tipine özel olmak kaydı ile aylık kredi faizi % 0,58 ile yüzde 0,78 oranlarında kalarak toplam kredi masrafı minimum 379 TL ile maksimum 832 TL tutarına sahip.

Yapı Kredi Faizsiz Kredi

Yapı Kredi’nin faizsiz kredi seçeneği, yalnızca 5.000 TL’lik kredi sunuyor ve 12 ay vadeye sahip. Bu cazip kredinin aylık faiz oranı ise % 0 olarak belirlenmiş. Aylık kredi taksitleri 416,67 TL tutarında sabitlenmiş olarak sahibini bekliyor.

Yapı Kredi Masrafsız Kredi

Kredi masraflarını minimuma indirmek üzere sunulmuş olan bu kredi seçeneğinde kredi tutarları 10.000 TL ya da 15.000 TL olarak belirlenmiş ve toplam masraf ise kredi tutarına göre 40 TL ile 82 TL tutarlarında sabitlenmiş.

Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu bir başka ihtiyaç kredisi seçeneği ise, Yapı Kredi Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi’nin sunduğu bu bireysel kredi alternatiflerini beğendiniz mi?
Daha çok seçenek ihtiyaç kredisi seçeneği görmek ister misiniz?

Cevabınız “evet” ise Hangikredi.com’un kredi hesaplama aracını kullanarak tüm bankaların kredi seçeneklerini karşılaştırabilir ve bütçenize en uygun ihtiyaç kredisi seçeneğine güvenle başvurabilirsiniz.


Yapı Kredi’den Faizsiz İhtiyaç Kredisi
Türkiye bankacılık sektöründeki köklü kurumların başında gelen Yapı Kredi Bankası, tüketicilere sunduğu çok çeşitli ve cazip kredi seçeneklerine bir yenisini daha ekledi: Yapı Kredi Faizsiz İhtiyaç Kredisi… Ya...
Devamını Oku
Ödenemeyen Kredi Kartını Kullanmaya Devam Ediyoruz
Bahsini ettiğimiz araştırma, resmi bir kurum olan Tüketici Hakları Derneği tarafından gerçekleştirildi. Banka uygulamaları ve kart kullanımı hakkında yapılan anket araştırması dikkate değer,  ilginç ve çelişkil...
Devamını Oku

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*