Yapı Kredi’den Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Türkiye bankacılık sektöründeki köklü kurumların başında gelen Yapı Kredi Bankası, tüketicilere sunduğu çok çeşitli ve cazip kredi seçeneklerine bir yenisini...

Türkiye bankacılık sektöründeki köklü kurumların başında gelen Yapı Kredi Bankası, tüketicilere sunduğu çok çeşitli ve cazip kredi seçeneklerine bir yenisini daha ekledi: Yapı Kredi Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi’nin hazırladığı Faizsiz İhtiyaç Kredisi ile birlikte tüketicilere sunulan 5.000 TL’lik kredi tutarı, 12 ay vadeye kadar ve % 0 faiz oranı ile kullanılabiliyor.

Yakın vadeli ve nispeten düşük tutarlı ihtiyaçlar için hazırlanmış olan bu 5.000 TL tutarındaki kredi seçeneğinin 12 aylık vadedeki toplam kredi masrafı ise 628 TL’ ye karşılık geliyor. Bu toplam kredi masrafının aylık toplam maliyet oranı ise % 2,13 gibi küçük bir orana sahip. Yıllık toplam maliyet oranı ise % 25,51.

Yapı Kredi’nin bu avantajlı faizsiz kredi seçeneğini kullanan tüketiciler için aylık kredi taksitleri tutarı 416,67 TL olarak bölünüyor.

Yapı Kredi Bankası’nın kredi avantajları bununla sınırlı değil. Daha fazla kredi seçenekleri ile ilgili yazıları Hangikredi.com’un makaleleri içerisinde bulabilirsiniz.

YAPI KREDİ’DEN GÜNDE 7 TL’YE 7000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ!  

Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu kredi fırsatlarını nasıl buldunuz? Dilerseniz Hangikredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama aracı ile bu fırsatları başka bankaların tarifeleriyle karşılaştırın. Size en uygun ihtiyaç kredisine hemen sahip olun.