Yapı Kredi ‘den Esnaf Kredisi

İhtiyaç kredisi hesaplama işlemi yapan esnaflar için işlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kredi veren bankalar tarafından hazırlanan ihtiyaç kredisi seçenekleri arasında ...

İhtiyaç kredisi hesaplama işlemi yapan esnaflar için işlerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kredi veren bankalar tarafından hazırlanan ihtiyaç kredisi seçenekleri arasında yeni ihtiyaç kredisi kampanyaları hazırlanıyor. Siz de bir esnafsanız ve acil ihtiyaçlarınızı telafi etmek istiyorsanız ihtiyaç kredisi başvurusu yapmadan önce kredi veren bankaların hazırladığı ihtiyaç kredisi seçenekleri kapsamındaki esnaf kredileri arasında Hangikredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama aracı ile size en uygun ihtiyaç kredisi seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Ürünleri 

İhtiyaç kredisi seçenekleri arasında hazırlanan esnaf kredisi kampanyası, ait olduğu Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kategorisinin her ürünü gibi en uygun ihtiyaç kredisi faizlerinden bir demetle geliyor.

Sıfır Faizli İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi esnaf kredisi faiz ve tutar aralıkları, 100000 TL kredi tutarı ve 24 ay vade seçeneğine kadar geniş bir aralıkta sunuluyor. 10000 TL kredi ve 12 ay vadeye kadar sıfır faizli ihtiyaç kredisi avantajı sunan Yapı Kredi esnaf kredisi, en uygun ihtiyaç kredisi kampanyasını arayan esnaflar için cazip seçeneklerden..

İhtiyaç Kredisi Hesapla

Kredi Tutarı

Vade

Faiz Oranı

Aylık Taksit Tutarı

Kredi Dosya Masrafı

Aylık Toplam Maliyet (Efektif Faiz)

Yıllık Toplam Maliyet (Efektif Faiz)

10.000 TL *

12

0%

833,37

500 TL

0,80%

9,58%

10.000 TL   

12

0,49%

861,50

500 TL

1,32%

15,84%

50.000 TL *

24

0,99%

4.729,51

500 TL

1,08%

12,98%

50.000 TL  

24

1,09%

4.788,73

500 TL

1,19%

14,24%

 

En uygun ihtiyaç kredisi seçeneğine düşük faizli ihtiyaç kredisi avantajı ile sahip olmak için ihtiyaç kredisi başvurusu yapmadan önce ihtiyaç kredisi hesaplama işlemlerinizi Hangikredi.com güvencesiyle yapabilir, ihtiyaç kredisi kampanyaları hakkında anlık bilgi sahibi olabilirsiniz. 


Burgan Bank Kredi Ürünleri
En uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerini sunan kredi veren bankalar arasında siz de kendinize uygun seçeneğe kolayca ulaşmak ve ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi sonrası ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsan...
Devamını Oku
Anadolubank Bayram Kredisi
2013 Kurban Bayramı için kredi veren bankalar tarafından hazırlanan geniş ihtiyaç kredisi faiz oranları aralığıyla hazırlanan en uygun ihtiyaç kredisi kampanyaları, tüketicilere sunulmaya devam ediliyor. Anado...
Devamını Oku

16 Yorum

 1. haluk ulusoy

  50.000 TL’lik kredi vadeniz herhalde hatalı, 12 ay olmalı.

 2. Sami Kart

  Merhabalar, Mayıs 2013 tarihinde bir Tercüme Bürosu açtım. Ama şu anda bu büro bana yetmiyor. İşimi büyütmek istiyorum. Birkaç personel istihdam etmek, büro malzemeleri almak ve daha geniş bir yere taşınabilmek için 30.000 TL kadar bir krediye ihtiyacım var. Saygılarımla.

  • Sayın Sami Kart,

   Dilerseniz tüketici ihtiyaç, dilerseniz mesleki ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunabilirsiniz. KKB puanınızın yeterli olması durumunda kredi kullanmanıza herhangi bir mani yoktur. Tabii gelirinizi belgelemeniz gerektiğini de unutmayın lütfen.

  • ahmet yıldırım

   KKB puanı en az kaç olmalı?

 3. nagihan bilgiç

  Yaklaşık 3 yıllık esnafım. 35.000 TL’lik kredi çekmek istiyorum. Esnaflara sunmuş olduğunuz kampanyadan yararlanarak 35.000 TL’yi 24 ay vadeli kullanırsam geri ne kadar öderim?

  • Sayın Nagihan Bilgiç,

   Yapı Kredi Bankası’nın (YKB) ilgili kampanyası sona ermiştir. Fakat sitemiz üzerinden YKB’ye yapacağınız 24 ay vadeli 35.000 TL ihtiyaç kredisi için masraflar hariç 41.000 TL civarında bir geri ödeme yapmış olursunuz. %1,10’a denk gelen faiz oranı ile kredi kullanmak için kefil ya da teminat göstermenize de gerek yoktur.

 4. isa

  Ben 2013 Temmuz ayında sanat üzerine bir turne tiyatro grubu oluşturdum. Vergi levhamız, esnaf sanatkara kaydımız her şeyimiz mevcut. Şimdi bir proje var ve bunun için maddi desteğe ihtiyaç duyuyorum. Yalnız farklı 2 bankadan kredim mevcut. Acaba tekrar kredi çekip hem o bankalara olan hesabı kapatıp hem de geri kalan miktarı elden alma şansına sahip miyim?

  • Sayın İsa,

   2 farklı krediniz varken 3. krediyi kullanabilme ihtimaliniz oldukça düşüktür ancak dediğiniz çözümü gerçekleştirmek için Borç Transferi kampanyası olan bankalara yeniden yapılandırma kredisi için başvurabilirsiniz.

 5. Muaz

  5 aylık esnafım Paintball sahası kurdum işlerim güzel gidiyor ama daha çok kazanmam için harcama yapmam gerek ve kredi kullanmak istiyorum 10.000 tl kadar . Geçici gelir beyannamem var şuan elimde haricinde vergi levhamda yeni işe başlama yazıyor. Daha önce bankalarla hiç iş yapmadığım için kredi puanım 0 . Bu krediyi nasıl çekebilirim??

  • Sayın Muaz,

   Birlikte çalıştığınız banka ile doğrudan görüşerek esnaflara özel imkanlardan yararlanabilirsiniz.

 6. halk banktan kredi çekmişim dahada ihtiyacımı gidermek için taksitlerimi düzenli ödemekteyim acaba bu başka kredi çekebilme imkanımız varmı

 7. Hasan cengiz

  3 aylık vergi girisim var ve isimi büyütmek için kredi kullanmak istiyorum.30.000 ila 45.000 liralık kredi almam lazım elinde arsa ipoteği yapabileceğim tapum var..Kredi kullanabilir miyim?

  • Sayın Hasan Cengiz,

   İpotekli kredi olanaklarından faydalanabilirsiniz.

 8. Ögrenci

  Merhaba. Öğrenciyim. 500 tl kredi cekmek istiyorum. 6 ay sonra geri ödeyecegim. Faizi ne kadar olur. Kefil şart mı ? Aile bilgisi olmayacak. Sorun olur mu ?

  • Sayın Öğrenci,

   Kredi çekebilmek için 18 yaşından büyük olmanızın yanı sıra belgelenebilir geliriniz ve en az üç aylık sigortanız da olmalıdır.

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*