Vakıfbank Mini İhtiyaç Kredisi

Bankacılık ve kredi sektöründeki gelişmeler sayesinde kredi veren bankalar, artık ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen herkesin her hacimdeki ihtiyaç, bütçe...

Bankacılık ve kredi sektöründeki gelişmeler sayesinde kredi veren bankalar, artık ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen herkesin her hacimdeki ihtiyaç, bütçe ve beklentisine göre en uygun kredi seçenekleri hazırlayabiliyor. Artık uzun vadeli ve yüksek faizli ihtiyaç kredisi seçenekleri yerine kısa vadeli ve düşük faizli ihtiyaç kredisi seçenekleri de tüketicilerin yardımına koşuyor.

Mini ING Kredi 

Bunlardan biri olan Vakıfbank Mini Kredi, kısa vadeli ve küçük ihtiyaçlar için sunulan düşük faizli ihtiyaç kredisi seçeneği için hazırlanan bir Vakıfbank ihtiyaç kredisi seçeneği. 5000 TL kredi tutarına ve 24 ay vade aralığına kadar sunulan Vakıfbank Mini Kredi, son dönemin en popüler Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyalarından.

İhtiyaç
Kredisi
     Vakıfbank Mini kredi, % 0,95 faiz oranından % 1,00 faiz oranına kadar faizlerle hazırlanmış. Siz de Vakıfbank ihtiyaç kredisi ile birlikte kredi veren bankalar tarafından sunulan en uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerini tek bir ekranda görerek ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi yapmak isterseniz Hangikredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama sayfasını kullanabilir, size en uygun kredi seçeneğine güvenle ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

VAKIFBANK MİNİ KREDİ

Alınacak Ücretler (TL)*

Maliyet Oranları (%) ***

Kredi Tutarı

Vade

Faiz Oranı 
(Aylık)

Taksit Tutarı

Kredi Tahsis Ücreti*

Diğer Ücretler*

Aylık Toplam**

Yıllık Toplam**

2.500.-TL

12 AY

%0,95

224,09.-TL

26,25.-TL

4,27.-TL

%1,34

%16,03

5.000.-TL

24 AY

%1,00

241,01.-TL

52,50.-TL

8,53.-TL

%1,30

%15,65