Vakıfbank Kentsel Dönüşüm Kredisi

Kentsel dönüşüm projesi devam ederken siz de afet riski altındaki binanızı yenilemek ve kentsel dönüşüm projesinden kazançlı çıkmak istiyorsanız kredi ...

Kentsel dönüşüm projesi devam ederken siz de afet riski altındaki binanızı yenilemek ve kentsel dönüşüm projesinden kazançlı çıkmak istiyorsanız kredi veren bankalar tarafından hazırlanan kentsel dönüşüm kredileri hizmetinizde. En uygun konut kredisi seçenekleri kapsamında sunulan en uygun kentsel dönüşüm kredileri arasında dikkat çeken kredi faiz oranları ile Vakıfbank kentsel dönüşüm kredisi karşınızda.

Akbank Konut Kredisi Yaz Kampanyası 

Vakıfbank konut kredisi seçenekleri arasında yer alan Vakıfbank kentsel dönüşüm kredisi ile gelen kredi faiz oranlarından yararlanmak için şu şartları karşılamanız gerek:

 • Gayrimenkulün “Riskli Alan” içerisinde olması ve olmasa bile “Riskli Yapı” olduğu teknik raporlarla tespit edilmiş olması gerekmektedir.
 • Bakanlık tarafından yetkilendirilen firmalardan alınan “Risk Raporu” veya riskli alanda yer alan gayrimenkuller için “Belediye’den Temin Edilmiş Resmi Belge” alınmalıdır.
 • Kentsel dönüşüm kredisinden yararlanmak için kat maliklerinin en az 2/3’ünün malikler kurulu kararı alarak, müteahhit ile aralarında sözleşme imzalamaları gerekir.

Konut Kredisi Hesapla

Kentsel dönüşüm kredisi faiz oranları ise aşağıdaki gibi hazırlanmış. Siz de en uygun konut kredisi ve kredi faiz oranları fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız Hangikredi.com konut kredisi hesaplama aracı 7/24 güvenli ve ücretsiz olarak hizmetinizde.

Kentsel Dönüşüm Kredileri Konut Yapım ve Güçlendirme Faiz Oranları

Vade

Müşterinin Kullanacağı Kredinin Faiz Oranı

1

24 Ay

0,42%

25

36 Ay

0,44%

37

48 Ay

0,47%

49

60 Ay

0,49%

61

120 Ay

0,52%

Kentsel Dönüşüm Kredileri İşyeri Yapım/Farklı Bireysel İşyeri Alım Faiz Oranları 

Vade

Müşterinin Kullanacağı Kredinin Faiz Oranı

1

24 Ay

0,50%

25

36 Ay

0,52%

37

48 Ay

0,55%

49

60 Ay

0,57%

61

84 Ay

0,60%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Akbank İhtiyaç Kredisi Yaz İndirimi
Akbank, ihtiyaç kredisi kampanyalarını şimdi de yaza özel ihtiyaçlar ve faiz oranları ile güncelleyerek yaza özel ihtiyaç kredisi faiz oranları üzerinden en uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerinden birini ihtiyaç ...
Devamını Oku
Emekli Maaşı Yine Değişiyor
Emekli maaşı hesaplama kriterleri yine değişiyor. Türkiye ‘nin 2018 yılına kadarki ekonomik haritasını düzenlemeyecek olan 10.Kalkınma Planı içerisinde yer alan emeklilik düzenlemeleri ile birlikte emekli maaşı...
Devamını Oku

3 Yorum

 1. hayri

  kentsel dönüşüm kredileri ilk 2 sene ödemesiz 8 veya 10 senelikmi oluyor acaba yoksa krediyi aldığın anda ödemeye başlıyorsun…birde hangi bankalar bu krediyi veriyor?

  • Adem Göçeri

   Sayın Hayri,

   2 yıllık ödemesiz dönem, yalnızca ana parayı kapsıyor olabilir. Yani faiz ödemesi devam eder.

 2. hayri

  kentsel dönüşüm kredileri yıkılacak binaya göremi veriliyor exper yıkılacak binaya bakarakmı veriyor, yoksa yıkılan binanın projesine göremi değerlendiliyor tabiki kentsel dönüşüm izni raporu alanlar için diye soruyorum..

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*