Vakıfbank Kentsel Dönüşüm Kredisi

Kentsel dönüşüm projesi devam ederken siz de afet riski altındaki binanızı yenilemek ve kentsel dönüşüm projesinden kazançlı çıkmak istiyorsanız kredi...

Kentsel dönüşüm projesi devam ederken siz de afet riski altındaki binanızı yenilemek ve kentsel dönüşüm projesinden kazançlı çıkmak istiyorsanız kredi veren bankalar tarafından hazırlanan kentsel dönüşüm kredileri hizmetinizde. En uygun konut kredisi seçenekleri kapsamında sunulan en uygun kentsel dönüşüm kredileri arasında dikkat çeken kredi faiz oranları ile Vakıfbank kentsel dönüşüm kredisi karşınızda.

Akbank Konut Kredisi Yaz Kampanyası 

Vakıfbank konut kredisi seçenekleri arasında yer alan Vakıfbank kentsel dönüşüm kredisi ile gelen kredi faiz oranlarından yararlanmak için şu şartları karşılamanız gerek:

  • Gayrimenkulün “Riskli Alan” içerisinde olması ve olmasa bile “Riskli Yapı” olduğu teknik raporlarla tespit edilmiş olması gerekmektedir.
  • Bakanlık tarafından yetkilendirilen firmalardan alınan “Risk Raporu” veya riskli alanda yer alan gayrimenkuller için “Belediye’den Temin Edilmiş Resmi Belge” alınmalıdır.
  • Kentsel dönüşüm kredisinden yararlanmak için kat maliklerinin en az 2/3’ünün malikler kurulu kararı alarak, müteahhit ile aralarında sözleşme imzalamaları gerekir.

Konut
Kredisi
     Kentsel dönüşüm kredisi faiz oranları ise aşağıdaki gibi hazırlanmış. Siz de en uygun konut kredisi ve kredi faiz oranları fırsatlarından yararlanmak istiyorsanız Hangikredi.com konut kredisi hesaplama aracı 7/24 güvenli ve ücretsiz olarak hizmetinizde.

Kentsel Dönüşüm Kredileri Konut Yapım ve Güçlendirme Faiz Oranları

Vade

Müşterinin Kullanacağı Kredinin Faiz Oranı

1

-

24 Ay

0,42%

25

-

36 Ay

0,44%

37

-

48 Ay

0,47%

49

-

60 Ay

0,49%

61

-

120 Ay

0,52%

Kentsel Dönüşüm Kredileri İşyeri Yapım/Farklı Bireysel İşyeri Alım Faiz Oranları 

Vade

Müşterinin Kullanacağı Kredinin Faiz Oranı

1

-

24 Ay

0,50%

25

-

36 Ay

0,52%

37

-

48 Ay

0,55%

49

-

60 Ay

0,57%

61

-

84 Ay

0,60%