Vakıfbank Evlilik Kredisi 2013

Yaz yaklaşıyor. Evlenmek isteyenler ve evlilik planı yapanlar şimdiden koşuşturmaya başladılar bile. Evlilik harcamaları, düğün masrafları saymakla, planlamakla bitmiyor. Siz ...

Yaz yaklaşıyor. Evlenmek isteyenler ve evlilik planı yapanlar şimdiden koşuşturmaya başladılar bile. Evlilik harcamaları, düğün masrafları saymakla, planlamakla bitmiyor. Siz de yakın zamanda evlilik planı yapanlardansanız düğün masrafları için kullanabileceğiniz en uygun ihtiyaç kredisi ve en uygun evlilik kredisi seçenekleri arasında öne çıkan, kredi veren bankalar tarafından sunulan  düşük faizli kredilerden sayabileceğimiz Vakıfbank evlilik kredisi seçeneği hizmetinizde.

Emekliler İçin Vakıfbank İhtiyaç Kredisi 

Evlilik kredisi için ihtiyaç kredisi başvurusu yapmadan önce Vakıfbank evlilik kredisi seçeneğini inceleyebilir, kredi veren bankalar tarafından sunulan kredi seçenekleri arasında Hangikredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama sistemi ile size en uygun ihtiyaç kredisi seçeneğine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Hesapla

Vakıfbank Evlilik Kredisi Avantajları

Vakıfbank düğün kredisi ile 20 bin TL kredi tutarına kadar çekebileceğiniz kredinizi 18 aya varan vade seçenekleriyle kullanabilir, kefil ön şartı olmaksızın evlilik planları yapmaya devam ederek düğün masraflarını kafanıza takmadan evlenebilirsiniz.

Vakıfbank Evlilik Kredisi Faiz Oranları

Aşağıdaki tablolarda Vakıfbank düğün kredisi için sunulan örnek faiz ve taksit tutarlarını görebilirsiniz. Hangikredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama hizmetinden de güvenle ve ücretsiz faydalanabileceğinizi unutmayın.

Kredi Tutarı

Vade

Faiz Oranı 
(Aylık)

Taksit Tutarı

20.000.-TL

18 Ay

%1,08

1.252,90.-TL

Evlilik Kredisi

Alınacak Ücretler (TL)*

Maliyet Oranları (%)**

Kredi Tutarı

Vade

Faiz Oranı 
(Aylık)

Kredi Tahsis Ücreti*

Diğer Ücretler*

Aylık Toplam**

Yıllık Toplam**

20.000.-TL

18 AY

%1,08

210,00.-TL

34,15.-TL

%1,43

%17,19

               

 


Kira Ödemeleri İçin Vakıfbank Kira Paketi
Vakıfbank banka hesabı sahibi olan ve kira ödeme işlemlerini Vakıfbank ile yapan bir kiracı ya da kira işlemleri için yine Vakıfbank’ı kullanan bir ev sahibi iseniz, bankacılık işlemleri için avantajlarla doldu...
Devamını Oku
Yeni Kasko Uygulaması Başladı
Yeni kasko tarifeleri ve kasko değerleme için getirilen değişiklikler 1 Nisan ile başlıyor. Yeni kasko uygulaması ile birlikte şu an uygulamada olan full kasko, süper kasko gibi kasko ürünleri gitti,yerlerine y...
Devamını Oku

2 Yorum

  1. raziye

    Battık battık, zalim bankalar…

  2. hakan

    faizsiz evlilik kredisi istiyorum

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*