Vakıfbank Evlilik Kredisi 2013

Yaz yaklaşıyor. Evlenmek isteyenler ve evlilik planı yapanlar şimdiden koşuşturmaya başladılar bile. Evlilik harcamaları, düğün masrafları saymakla, planlamakla bitmiyor. Siz...

Yaz yaklaşıyor. Evlenmek isteyenler ve evlilik planı yapanlar şimdiden koşuşturmaya başladılar bile. Evlilik harcamaları, düğün masrafları saymakla, planlamakla bitmiyor. Siz de yakın zamanda evlilik planı yapanlardansanız düğün masrafları için kullanabileceğiniz en uygun ihtiyaç kredisi ve en uygun evlilik kredisi seçenekleri arasında öne çıkan, kredi veren bankalar tarafından sunulan  düşük faizli kredilerden sayabileceğimiz Vakıfbank evlilik kredisi seçeneği hizmetinizde.

Emekliler İçin Vakıfbank İhtiyaç Kredisi 

Evlilik kredisi için ihtiyaç kredisi başvurusu yapmadan önce Vakıfbank evlilik kredisi seçeneğini inceleyebilir, kredi veren bankalar tarafından sunulan kredi seçenekleri arasında Hangikredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama sistemi ile size en uygun ihtiyaç kredisi seçeneğine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İhtiyaç
Kredisi
     Vakıfbank Evlilik Kredisi Avantajları

Vakıfbank düğün kredisi ile 20 bin TL kredi tutarına kadar çekebileceğiniz kredinizi 18 aya varan vade seçenekleriyle kullanabilir, kefil ön şartı olmaksızın evlilik planları yapmaya devam ederek düğün masraflarını kafanıza takmadan evlenebilirsiniz.

Vakıfbank Evlilik Kredisi Faiz Oranları

Aşağıdaki tablolarda Vakıfbank düğün kredisi için sunulan örnek faiz ve taksit tutarlarını görebilirsiniz. Hangikredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama hizmetinden de güvenle ve ücretsiz faydalanabileceğinizi unutmayın.

Kredi Tutarı

Vade

Faiz Oranı 
(Aylık)

Taksit Tutarı

20.000.-TL

18 Ay

%1,08

1.252,90.-TL

Evlilik Kredisi

Alınacak Ücretler (TL)*

Maliyet Oranları (%)**

Kredi Tutarı

Vade

Faiz Oranı 
(Aylık)

Kredi Tahsis Ücreti*

Diğer Ücretler*

Aylık Toplam**

Yıllık Toplam**

20.000.-TL

18 AY

%1,08

210,00.-TL

34,15.-TL

%1,43

%17,19