TOKİ İşyeri Satışları 2014

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından gerçekleştirilen konut ve işyeri satışları devam ediyor. TOKİ 2014 yılı için hazırladığı satış planları...

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından gerçekleştirilen konut ve işyeri satışları devam ediyor.

TOKİ 2014 yılı için hazırladığı satış planları kapsamında ilk dalgayı, yılın ilk haftası içerisinde gerçekleştirecek.

Konut Kredisi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

TOKİ işyeri satışları için yeni yılın ilk haftası içerisinde “özel koşullarda” satışlar gerçekleştirmeyi planlıyor.

TOKİ satışları için İstanbul, Ankara, Adana, Samsun, Diyarbakır, Gaziantep gibi büyük şehirler de dahil olmak üzere toplam 23 ilde 108 işyeri ve bir adet de konut satışı belirledi. Söz konusu satışlar açık artırma yöntemiyle satılacak

İşyeri satışı için belirlenen tarih 7 Ocak 2014 iken bu satışlar için üç ayrı ödeme şekli hazırladı.Söz konusu işyerleri için % 10 peşin 240 ay vade, % 10 peşin 120 ay vade ve %15 peşin 120 ay vade seçenekleri ile satışlar, açık artırma usülü gerçekleştirilecek.

TOKİ fiyatları, 7 Ocak 2014 Salı günü saat 14:00’da gerçekleştirilecek söz konusu açık arttırmalar için 15 ile 2 bin metrekare arasındaki işyerleri için 18 bin TL’den başlıyor. Bu işyerleri Adana, Ankara, Balıkesir, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Iğdır, İstanbul, Kahramanmaraş, Kırşehir, Malatya, Samsun, Şanlıurfa, Tokat, Trabzon, Yozgat, Zonguldak’ra yer alıyor.

Konut
Kredisi
     Konut kredisi hesaplama işlemi ile Hangikredi.com size en uygun kredi seçeneklerini ekranınıza getirerek güvenle konut kredisi başvurusu yapmanızı sağlar.