TOKİ İndirim Kampanyası

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), TOKİ konut satışı ve TOKİ işyeri satışı üzerinden satın alım yapan alıcılar için uzun süredir...

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), TOKİ konut satışı ve TOKİ işyeri satışı üzerinden satın alım yapan alıcılar için uzun süredir beklenen TOKİ indirim kampanyasını nihayet duyurdu. Bu kampanya kapsamında TOKİ borç ödeme işlemini hemen yapıp tapusunu alanlara özel indirimler uygulanacak.

Ev Almak İçin Uygun Bir Zaman Mı?  

TOKİ İndirimi Ne Kadar?

TOKİ indirim kampanyasına göre yapılan duyurularda,  TOKİ ödeme işlemini peşin yapacak olanlara % 20, 3 eşit taksit halinde yapacak olanlara ise % 17 indirim uygulanacak. TOKİ tarafından hak sahiplerine peşin ya da 3 ay vadeli olmak üzere iki ödeme seçeneği sunuldu. Bu ödeme seçeneklerinden hangisi seçilirse ona göre % 20 ya da % 17 indirim uygulanacak.

Konut
Kredisi
     TOKİ İndirim Başvurusu Ne Zaman?

Söz konusu TOKİ indirim başvurusu için açılan başvuru süresi 22 Nisan – 17 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Kampanyadan 2011 yılı sonuna kadar gerçekleştirilerek geri ödeme taksiti 2011 yılı sonuna kadar başlamış olanlar, geri ödemeleri mevcut durumda devam eden TOKİ konut ve TOKİ işyeri sahipleri faydalanacak.

Konut kredisi kampanyaları ve konut kredisi hesaplama sayfası Hangikredi.com ‘da.