TOKİ Ev Satışları 2013 Başlıyor

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından gerçekleştirilecek TOKİ ev satışı 2013 ayağı başlıyor. Yapılacak satışlarda 58 bin TL’ye kadar uygun ...

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından gerçekleştirilecek TOKİ ev satışı 2013 ayağı başlıyor. Yapılacak satışlarda 58 bin TL’ye kadar uygun ev fiyatları ile TOKİ satılık ev ve TOKİ satılık işyerleri sahiplerine ulaştırılacak.

Halkbank Kentsel Dönüşüm Kredisi 

TOKİ Satılık Evleri 27 İlde

TOKİ ev satışı ve TOKİ işyeri satışı İstanbul, Ankara, Bursa, Sakarya, Gaziantep, Samsun, Malatya, Kayseri gibi büyük şehirler başta olmak üzere toplamda 27 ilde yer alan 28 konut ve 131 işyerini kapsıyor.

TOKİ ihaleleri kapsamında yer alan pek çok gayrimenkul ilk kez yer satışa çıkıyor. Bunlar arasında Trabzon Bahçecik Zağanos Vadisi kentsel dönüşüm projesi içinde yer alan 32 işyeri, Ankara Gölbaşı TOKİ satışlarının son kalan iki konutu da yer alıyor.

Konut Kredisi Hesapla

TOKİ İhaleleri 2013 Ne Zaman?

Ankara, İstanbul, Sakarya, Zonguldak, Gaziantep, Mersin, Niğde, Sivas, Bayburt, Samsun, Balıkesir, Bursa, Tokat, Karaman, Çorum, Trabzon, Nevşehir, Malatya, Edirne, Isparta, Ordu, Konya, Kayseri, Giresun, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Yozgat gibi şehirlerde yer alan TOKİ konutlarının yer aldığı TOKİ konut satışı 2013 ayağının ilk kısmı 7 Mart günü saat 14.00’da Eskidji ‘nin İstanbul merkezinde gerçekleştirilecek ve TOKİ Ankara Bilkent’teki merkez binasından da canlı bağlantı yoluyla teklifler alınabilecek.

TOKİ konut ve TOKİ işyerleri 120 ay vadeye kadar % 15’i peşin alınmak üzere çeşitli uygun fiyatlarla satılacak.

Konut kredisi hesaplama sistemi ile siz de konut kredisi başvurusu yaparak hayalinizdeki eve sahip olma şansını Hangikredi.com ‘da bulabilirsiniz.

 


TEB Pratik İhtiyaç Kredisi
Bitmek bilmeyen ancak ertelemeye de gelmeyen ihtiyaçlar için artık kredi kullanmaktan çekinmeyin. Doğru ve bilinçli bir kullanım ile hiçbir eksisi olmayan ihtiyaç kredisi kampanyaları artık her bütçeye ve gelir...
Devamını Oku
Trafikteki Araç Sayısı Artmaya Devam Ediyor
Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından periyodik olarak kamuoyuna açıklanan Motorlu Kara Taşıtları istatistiklerinin 2012’nin son ayına ait verileri açıklandı. Verilerle ilgili hesaplara bakıldığında araba...
Devamını Oku

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*