TEB Mıknatıs Kredi

Kredi veren bankalar tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyaları kapsamındaki ihtiyaç kredisi faiz oranları, birbirinden uygun ve düşük faizli ihtiyaç kredisi ...

Kredi veren bankalar tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyaları kapsamındaki ihtiyaç kredisi faiz oranları, birbirinden uygun ve düşük faizli ihtiyaç kredisi seçenekleri ile devam ediyor.

En uygun ihtiyaç kredisi seçeneğine müşterilerine sunmak isteyen kredi veren bankalar arasında dikkat çeken TEB ihtiyaç kredisi seçeneklerinden TEB Mıknatıs Kredi seçeneği de özel avantajlar sunuyor.

En Uygun İhtiyaç Kredisi Ekim 2013 

TEB ihtiyaç kredisi seçenekleri kapsamındaki TEB Mıknatıs Kredi, ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için ihtiyaç kredisi hesaplama listeleri hazırlayan ve düşük faizli ihtiyaç kredisi seçenekleri sunan ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında ilgi görüyor.

TEB Mıknatıs Kredi ile;

İhtiyaç kredisi faiz oranları % 0,70 ve % 1,19 arasında değişiyor.

İhtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız faiziniz vade boyunca sabit kalır ve değişmez

36 aya vaden vadelerde rahat bir ödeme planı oluşturabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi kampanyaları arasında çekiciliği ile öne çıkan TEB Mıknatıs Kredi, son dönemde dikkat çeken ihtiyaç kredisi faiz oranları seçeneklerinden sadece biri.

İhtiyaç Kredisi Hesapla

İhtiyaç kredisi seçenekleri arasında TEB gibi en uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerini sunmak için ihtiyaç kredisi kampanyaları hazırlayan diğer kredi veren bankalar arasında güvenli bir ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi ile siz de size uygun seçeneğe ulaşabilir ve güvenle ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 


Kredi Hacmi 1 Trilyon’u Aştı
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayınlanan haftalık bültende, kredi veren bankalarca sunulan bankacılık sektörünün toplam kredi hacmi, bir önceki haftaya göre artış gösterdi ve tariht...
Devamını Oku
Konut Kredisi Faiz Oranları Arttı
Ev almak için konut kredisi başvurusu yapmak, bunun için de en uygun konut kredisi seçeneğine ulaşmak için konut kredisi hesaplama işlemi yapacak olanlara, yaz sonunda birkaç makalemizde yaptığımız uyarılar isa...
Devamını Oku

15 Yorum

 1. mustafa

  Bir sorum olacaktı: Çiftçiye verilen kredi var mı? 5 bin lira kredi kullanmak istiyorum.

 2. selahattin

  Merhaba, 3 ayrı bankaya 10.000 TL’ye yakın kredi kartı borcum var. Ödemelerimi tek bankaya toplamak istiyorum ama maaşım 1.150 TL olmasına rağmen şirketim asgari ücret gösteriyor. Mıknatıs Kredi’den faydalanabilir miyim?

  • Sayın Selahattin,

   Mevcut koşullarda kredi kullanabilme ihtimaliniz düşük görünmekle birlikte en yakın TEB şubesine gidip danışmanızı öneririz.

 3. YUSUF

  3 adet kredi kartı ve 1 adet kredi borcum var. Bunları her ay parça parça yatırmak istemiyorum. Mıknatıs Kredi ile bunları kapatıp, hepsini tek bir bankaya ödemem mümkün mü? Toplam borcum 15.000 TL, maaşım bordroda 1.500 TL gözüküyor, 1.100 TL net elime geçen para.

  • Sayın Yusuf,

   TEB kredi başvurusu yaparak, ilgili bankanın kredi uzmanlarının durumunuzu değerlendirmesini bekleyebilirsiniz.

 4. ece

  İyi günler bir kredi kartı borcum var. Acaba firmama ait olan vergi borçlarımı da Mıknatıs Kredi ile ödeyebiliyor muyum?

  • Sayın Ece,

   Vergi borcunuzu ödemek için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 5. sultan

  Benim 2 bankaya kredi borcum var. Avukatlık oldum, Mıknatıs Kredi ile bunları kapatıp sadece bir bankaya ödemem mümkün mü?

  • Sayın Sultan,

   En yakın TEB şubesine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 6. Emine

  2 bankaya kredi kartı ve 1 bankaya kredi borcum var. Toplam 3.000 TL borcum bulunmakta. Mıknatıs krediden faydalanabilir miyim?

  • Sayın Emine,

   En yakın TEB şubesine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

 7. Sercan

  3 kredi kartı borcum ve 2 tane halen ödemekte olduğum kredim var. Bunların toplam tutarları 8 bin lira civarında. Hepsini mıknatıs hesapla ödeyebilir miyim ve 36 aya toplam ne kadar öderim?

 8. ali cet...

  Merhaba benim iki adet kredi borcum var toplam 30000 aylık belirlenebilir gelirim 2750 TL mıknatıs kredi den faydalanabilir miyim acaba

  • Sayın Ali Cet,

   Kredi kullandırımında tek bir kriter yoktur. Mevcut borç durumu, KKB puanı, belgelenebilir gelir, sigortalılık süresi gibi etmenler bankanın değerlendirme sürecini etkiler. Sitemiz üzerinden online kredi başvurusu yaparak bankaların size geri dönüş yapmasını bekleyebilirsiniz.

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*