Şekerbank Konut Kredisi Yapılandırma

Konut kredisi faizleri başta olmak üzere kredi faizleri dünya ve ülke ekonomisinde yaşanan olumlu gelişmelerin etkisiyle son derece önemli seviyelere ...
100.000 TL Konut Kredisi

Konut kredisi faizleri başta olmak üzere kredi faizleri dünya ve ülke ekonomisinde yaşanan olumlu gelişmelerin etkisiyle son derece önemli seviyelere kadar düştü. Yeni kredi başvurusu yapmak isteyenler için olduğu kadar, kredi borcu ödeme konusunda sıkıntı çekenler için de kredi yapılandırma başvurusu açısından da önemli birer fırsat olan bu gelişmeler üzerine kredi kampanyaları da ardı ardına gelmeye başladı.

Kredi Yapılandırma 

Bankaların konut kredisi kampanyaları arasında inceleme yapmak için Hangikredi.com bilgi merkezi içerisinde yer alan kampanya ürünlerini okuyabilir ya da kısa yoldan konut kredisi karşılaştırma sistemi ile size en uygun konut kredisi ve kredi yapılandırma hesaplama işlemlerine ulaşabilirsiniz.

Peki, kredi borcu yapılandırma için Şekerbank tarafından sunulan kredi transferi fırsatları neler? Bir başka bankadan kullandığınız, ancak değişen şartlar nedeniyle ödeyemediğiniz kredi borcu için Şekerbank Konut Yeniden Finansman Kredisi içeriği şöyle:

  • Kullanmakta olduğunuz mevcut kredisinin borç bakiyesi kadar kredi kullanabilirsiniz.
  • İsteğe bağlı olarak Şekerbank üzerinden kullanılacak kredi ücret ve kredi masrafları da kendi tutarına eklenebilir.
  • Kredi borcu yapılandırma için minimum vade 3 ay, maksimum vade ise 120 ay olarak belirlenmiştir.

Masrafsız Şekerbank Konut Kredisi  

Siz de düşük faizli konut kredisi seçeneklerinden birine konut kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız Hangikredi.com konut kredisi hesaplama sistemi yanınızda.

 


En Düşük Faizli Konut Kredisi
Fitch’in Türkiye notu için “yatırım yapılır” seviyesine çekmesi, bono faizinin dip yapması, Merkez Bankası’nın olumlu politikaları birçok önemli gelişme, neticede konut kredisi faizleri için önemli düşüşlere ne...
Devamını Oku
Akbank İhtiyaç Kredileri
Akbank ihtiyaç kredileri Hangikredi.com aracılığı ile bütçenizi rahatlatıyorlar! Düşük faiz oranları, ucuz aylık taksitleri, indirimli dosya masrafları ve uygun toplam geri ödeme rakamlarıyla Akbank bireysel de...
Devamını Oku

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*