Özel Şirket Maaşları 2014 Zamları

2014 maaş zamları alanında yer alacak olan zam oranları ile ilgili olarak özel bir iş bulma sitesi tarafından gerçekleştirilen ve ...

2014 maaş zamları alanında yer alacak olan zam oranları ile ilgili olarak özel bir iş bulma sitesi tarafından gerçekleştirilen ve kalabalık bir ankete göre özel şirket maaşları 2014 yılı için yapılacak ortalama zam oranı belirlendi.

İş bulma siteleri arasında önemli bir yere alan özel bir site tarafından gerçekleştirilen söz konusu ankette 2014 maaş zammı verilerine göre, özel şirket maaşlarının ortalama hangi artışlara sahip olacağı beklentileri ölçülmeye çalışıldı.

2014’te Bankacılık İşlemlerinde Neler Değişecek? 

Özel şirket maaşları 2014 yılı için ortalama % 10 oranında bir beklentiye sahip. Binden fazla şirket ve yaklaşık 5 bin aday arasında gerçekleştirilen anket sonuçlarına göre, ankete katılan şirketlerin % 30’u % 7 ile 10 arası bir maaş zammı gerçekleştirme plannda. Şirketlerin % 17’si ise 2014 yılında ücret artışı planlamıyor.

Özel şirketler ve yer aldıkları sektörlere göre ortalama zam beklenti oranları ise şöyle:

Sektör

Ortalama Zam (%)

Ambalaj ve kağıt

11

Gayrimenkul

10

Sağlık/Hastane

10

Demir-Çelil

10

Endüstri

10

İnşaat

9

Elektrik ve elektronik

9

Hizmet/İşletme servisi

9

Mağazacılık/Perakendecilik

9

Kimya

9

Bilgisayar (BT)/İnternet

8

İmalat

8

Tekstil

8

Danışmanlık

8

Turizm

8

Reklamcılık

8

Otomotiv

8

Mali müşavirlik

8

Dayanıklı tüketim malları

8

Gıda

7

Telekomünikasyon ve network

7

Eğitim

6

Sigortacılık

6

Restorancılık

5 

Bütçeniz veya beklentiniz her ne olursa olsun en uygun kredi faizleri Hangikredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama sayfası ile bir tık ötenizde.                    


Bireysel Emeklilik ile Hayat Sigortası Arasındaki Farklar
Sigorta yaptırmak isteyenlerin en çok kafa karışıklığı yaşadığı sorunlardan birisi de Bireysel Emeklilik ile Hayat Sigortası arasındaki farklar noktasında. “Bireysel Emeklilik Sigortası nedir” ya da “Hayat Sig...
Devamını Oku
Yeni Yıla Özel En Ucuz Kredi Kampanyaları
Yeni yıl kredisi 2014 seçenekleri kapsamında kredi veren bankalar tarafından sunulan en ucuz kredi seçeneklerine ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler için düşük faizli ihtiyaç kredisi seçenekleri yeni yı...
Devamını Oku

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*