Opel Fiyatları ve Kampanyaları 2012

Opel kampanya fiyatları, 2012 Kasım ayında tüm tüketicileri araç sahibi yapıyor! Opel markasını duyduğumuzda aklımıza gelen ilk şey, gelişmiş alman ...
30.000 TL Taşıt Kredisi

Opel kampanya fiyatları, 2012 Kasım ayında tüm tüketicileri araç sahibi yapıyor!

Opel markasını duyduğumuzda aklımıza gelen ilk şey, gelişmiş alman mühendisliğinin ortaya çıkardığı teknoloji harikası arabalardır. Bir otomobilde olması gereken bütün unsurları kusursuz bir şekilde bünyesinde barındırır: Tasarım, güvenlik, konfor ve sağlamlık!

Alman otomotiv sektörünün medar-ı iftiharı ve dünya genelinde araba tutkunların öncelikli tercihi Opel, hesabı Alman usulü ödemeyi teklif ediyor: “Araç bedeli sizden, ÖTV bizden” diyor.

Kampanya çerçevesinde modeller ve başlangıç fiyatları:

  • Yeni Astra HB          39.444 lira
  • Astra Classic              33.750 lira
  • Corsa                         30.000 lira
  • Mokka                       53.450 lira
  • İnsignia                       55.300 lira

Opel Kampanya – OFS

Opel kampanya yaparken çözüme yönelik stratejiler geliştirir. Opel Finans Sistemi (OFS) ile eski arabanızı yenileyebilir ya da dilediğiniz modeli bütçenizi sarsmadan, gelir – gider dengenizi bozmadan alabilirsiniz. OFS Bünyesinde bireysel kredi ya da sabit faizli ticari kredi kullanabilirsiniz.

Binek otomobil ya da ticari araç fark etmez, Opel galerilerinde (showroomlarında) arzu ettiğiniz otomobile kavuşmanız için uygun indirimler ve kişiye özel fiyat teklifleri sizleri bekliyor.

Yeni Opel ADAM 2013’te Piyasada

Opel’in yeni modeli ADAM, tamamı Almanya’da geliştirilip üretildi ve 2013 Mart ayında piyasada olacak. ADAM, A segmentinde tüm gençlerin ve genç hissedenlerin ilk tercihi olmayı hedefliyor.

Taşıt Kredisi Desteği

Taşıt kredisi kullanarak ta dilediğiniz arabaya sahip olabilirsiniz. Kredi veren bankaların faiz oranlarını, vade sürelerini, geri ödeme taksit miktarlarını ve toplam masrafları karşılaştırmak isterseniz Hangikredi.com taşıt kredisi hesaplama sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede en ucuz taşıt kredisini hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Sıfır kilometre (0 km) ya da ikinci (2.) el vasıta almak için daha fazla beklemenize gerek yok! 


Yapı Kredi Ailem Sağ Olsun Mortgage
Yapı Kredi konut kredisi kampanyaları tüketicilerin sorunlarına çözüm bulmaya yönelik, akılcı ve mantıklı fırsatları uygulamaya koyuyor. Yapı Kredi Ailem Sağ Olsun Mortgage paketi ile 18 yaşın üzerinde ki herk...
Devamını Oku
ING Öğretmenlere Özel Kredi
ING Bank öğretmenlere özel kredi ile 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü tüm eğitim çalışanlarına destek vererek kutluyor. ING ihtiyaç kredisi kampanyalarının belki de en özeli, tüm öğretmenlerimizin nakit para sıkın...
Devamını Oku

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*