Odeabank İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin yeni bankası Odeabank, en uygun ihtiyaç kredisi seçeneğini arayan tüketiciler için oldukça cazip kredi türleri ve ihtiyaç kredisi faiz ...
5.000 TL İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin yeni bankası Odeabank, en uygun ihtiyaç kredisi seçeneğini arayan tüketiciler için oldukça cazip kredi türleri ve ihtiyaç kredisi faiz oranları sunuyor. Acil nakit ihtiyacından eğitim ihtiyaçlarına, tatilden evlilik planlarına kadar her türlü kredi için Odeabank ihtiyaç kredisi faizleri, en uygun kredi seçenekleri arasında.

Finansbank Kamu Kredisi 2013 

Acil nakit para ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Veya evlilik hazırlığı, tatil planı yapıyor olabilirsiniz. Aileye yeni bir üye katılmak üzeredir ve doğum masrafları sizi düşündürüyor olabilir ya da çocuğunuza iyi bir eğitim vermek için masraf yapmanız gerekiyordur. İşte Odea Bank ihtiyaç kredisi paketleri, hayatınızın her döneminde yanınızda olmak için evlilik kredisi, eğitim kredisi, tatil kredisi, doğum kredisi gibi pek çok kredi türünde hizmet veriyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi 2013 

Üstelik Odeabank ihtiyaç kredisi, belirli bir kesime değil her tür bütçeye, beklentiye ve ödeme planına uygun seçeneklerle hazırlanmış. İşte bu seçenekler:

 • Odeabank İhtiyaç Kredisi
 • Odeabank Masrafsız İhtiyaç Kredisi
 • Odeabank İndirimli İhtiyaç Kredisi
 • Odeabank Bireysel Finansman Kredisi
 • Odeabank Ev Dekorasyon Kredisi

Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ödeme seçenekleri için aşağıdaki tabloyu referans alabilir ya da Hangikredi.com ihtiyaç kredisi karşılaştırma sistemini kullanarak size en uygun ihtiyaç kredisi seçeneğine kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Kredi Tutarı

Vade

Faiz Oranı

Taksit Tutarı

Aylık Toplam Maliyet Oranı

Yıllık Toplam Maliyet Oranı

5.000 TL

18 ay

1,25%

319,03 TL

1,50%

18,00%

10.000 TL

24 ay

1,25%

499,24 TL

1,50%

18,00%

15.000 TL

36 ay

1,25%

542,29 TL

1,50%

18,00%

 

 

                                                                                                                             


4 Yorum

 1. Kampanya süpermiş. Yakın zamanda herkes Odeabank’lı olacak galiba.

 2. ali tanrıverdioğlu

  Kampanya güzelmiş.

 3. mustafa

  Kampanyanız güzel.

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*