Odeabank Borç Transferi Kampanyası

Kredi borcu sahibiyseniz ve başlangıçta size en uygun ihtiyaç kredisi gibi gelen kredinizin borcunu artık ödemekte zorlanıyorsanız, tüm uzmanların ve ...

Kredi borcu sahibiyseniz ve başlangıçta size en uygun ihtiyaç kredisi gibi gelen kredinizin borcunu artık ödemekte zorlanıyorsanız, tüm uzmanların ve Hangikredi.com olarak bizim de tavsiyemiz, çok daha uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları ile kredi veren bankalar arasında ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi yaparak bir başka bankaya borç transferi işlemi yapmanız.

Borç Transferi Kredisi Nedir?

Borç transferi ile güncel şartlarla sunulan en uygun ihtiyaç kredisi seçeneğine ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, daha uygun faiz ve taksitlerle kredi borcu ödemeye devam edebilirsiniz.

İhtiyaç kredisi seçenekleri arasında borç transferi için hazırlanan seçeneklerden biri olan Odeabank Borç Transferi kampanyası çok özel sayılabilecek olan şu koşullarla geliyor:

İhtiyaç kredisi masrafı 0 TL

60 aya kadar vade

İhtiyaç kredisi faiz oranları % 1,23 ‘te sabitlenmiş.

İhtiyaç Kredisi Hesapla

İhtiyaç kredisi hesaplama işlemi ile kredi veren bankalar arasından daha pek çok seçeneğe ulaşmanız ve güvenle ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız için Hangikredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama aracı ile birlikte Odea Bank ihtiyaç kredisi seçenekleri arasında sunulan borç transferi ile ilgili ayrıntılara da aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz:

Toplam Kredi Tutarı Vade(ay) Aylık Taksit Tutarı Faiz Oranı Sigorta Dahil Toplam Masraf Aylık Toplam Maliyet Oranı* Yıllık Toplam Maliyet Oranı*
15.000 TL 36 558 TL %1,39 175 TL %1,74 %20,87
30.000 TL 36 1.093 TL %1,29 349 TL %1,62 %19,42
60.000 TL 36 2.143 TL %1,19 697 TL %1,50 %17,98

 


246 Yorum

 1. Erkut

  Merhaba;
  140 bin ev kredisi 30 bin ihtiyac kredisi bir 35 bin daha ihtiyac kredim var.Aylık toplam 2750 TL ödüyorum ödemelerim düzenli ve banka sicilim temiz 3 ayrı bankadan çektiğim krediyi taşıma imkanım varmıdır tüm kredilerimin 1 yılı bitti bireylerd 60 ay ev kredisi 120 aylık olarak çekildi.

 2. su

  benim 3500 gel,rim eşimin 2500 gelirimiz var kredi ödemelerimiz toplam 3500 tl.borçlarımızı biran önce bitirip ev kredisine girmek istiyoruz.bunun için 3 sene beklememiz gerekiyor.3 seneden önce ev kredisine girebilirmiyiz.kira ödemekten bıktık usandık artık.tutacağımız ev 120 civarı olacak.170 civarı çekip diğer borçlarıda kapatmayı düşünüyoruz bu mümkünmü bilemiyorum.bu konuda bizi aydınlatırsanız sevineceğim.ayrıca 657 ye tabiyim.eşim sgk emeklisi ayrıca ücretli çalışıyor ödemelerimizde hiçbir sıkıntımız yok.kredi puanımız yüksek. teşekkürler

  • Sayın Su,

   Konut kredisi, almak istediğiniz evin değerinin %75’ine kadar verilebilmektedir. Yani konut kredisi ile ev alabilmek için belli bir peşinata ihtiyacınız var. Ayrıca aylık kredi ödemeleri, hanenin toplam gelirinin %50’sini geçemeyecek kadardır. Bu sınırın üstüne çıkmaya çalıştığınızda büyük ihtimalle kredi başvurularınız olumlu yanıtlanmayacaktır. Bu durumları göz önünde bulundurarak planlama yapabilirsiniz.

  • kredikartı borcum var onu kapatmak istiyorum

 3. sezer

  Merhabalar

  2 İş bankası kredim , 1 iş bankası kredi kartım . ve 1 adet de ücretsiz öğrenim kredim var. Toplamda 9700 TL borç yapıyor. Bu borçları tek çatı altında bankanızda toplama ihtimalimiz nedir ?

  • Sayın Sezer,

   Hangikredi.com olarak kredi sorgulama, karşılaştırma ve başvuru alanlarında hizmet veren bir internet sitesiyiz. Borç transferi bankaların insiyatifindeki bir konu olduğundan banka ile birebir görüşmenizde fayda vardır. Borç transferi konusu ile ilgili aşağıdaki makalemizden destek alabilirsiniz.

   http://www.hangikredi.com/bilgi-merkezi/borc-transferi/

 4. Filiz

  Kredilerim ve kredi kartlarım,elden aldığım toplam 100.000 lira borcum var,borçlarımı yapılandırdım fakat yine zorluk çekiyorum,ne yapmam lazım..

  • Sayın Filiz,

   Borç transferi için başvuru yapabilirsiniz.

 5. serkan

  20000 KART BORCUMU TRANSFER ETMEK İSTİYORUM.2000 TL GELİRİM VAR.

 6. fatih

  Üç bankada kredi kartı ile kredi borcum var ama artık kredi vermek istemiyorlar yapılandırma falan olurmu yada ne yapabilirim

 7. barış

  Odeabank ve garanti bankasına kredi borçlarım ve elden aldığım borçlarım var borçlarımı tek bankada toplamak istiyorum toplam borcum 25000 tl civarı lütfen yardımcı olurmusunuz.

 8. Senem Sarıoğlu

  Merhaba borç transferini hangi bankalar yapmaktadır. Konu ile ilgili bilgilerinizi rica ederim. Borc transferi için bankalar ile birebir mi görüsülmesi gerekiyor?

  • Sayın Senem Sarıoğlu,

   Borç transferi bankaların insiyatifindeki bir konu olduğundan birebir görüşme yapılması gerekmektedir. Yine bankaların insiyatifindeki bir konu olduğundan hangi bankaların borç transferi yaptığı sorusuna net bir cevap veremeyiz. Borç transferi kredisi ile ilgili aşağıdaki makaleden destek alabilirsiniz:

   http://www.hangikredi.com/bilgi-merkezi/borc-transferi/

 9. SONER

  Odeabank Merhaba,

  TEBbank tan devam eden kredilerim var. ve ödemekte zorlanıyorum. Borc transfer kampanyasından nasıl yararlanabilirim?

  • Sayın Soner,

   Hangikredi.com olarak kredi sorgulama, karşılaştırma ve başvuru alanlarında hizmet veren bir internet sitesiyiz. Talebiniz ile ilgili banka ile birebir görüşmenizde fayda vardır. Borç transferi ile ilgili aşağıdaki makalemizden destek alabilirsiniz:

   http://www.hangikredi.com/bilgi-merkezi/borc-transferi/

 10. halil ak

  kolay gelsin verdiğiniz bilgilerden dolayı tşler 5 bankaya ayrı borcum var tek banda toplamak istiyorum 40 bin toplamda borç yanlız dağınıkolduğu için ödeyemiyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz

  • Sayın Hilal Ak,

   Hangisi.net olarak kredi sorgulama, karşılaştırma ve başvuru alanlarında hizmet veren bir internet sitesiyiz. Borç transferi kredisi talebiniz ile ilgili banka ile birebir görüşmenizde fayda vardır. Konuyla ilgili aşağıdaki makaleden destek alabilirsiniz:

   http://www.hangikredi.com/bilgi-merkezi/borc-transferi/

 11. hakan

  ziraat bankasına 2 kredim var ikisini kapatıp tek bankaya ödemek istiyorum mümkünmü

  • Sayın Hakan,

   Konuyla ilgili olarak bankalara borç transferi talebinde bulunabilirsiniz.

 12. ozan

  Merhaba arkadaşlar Allah hepimize kolaylık versin öncelikle şimdi ihtiyaç kredisini transfer yaparken vade sayısı en çok 36 diye biliyorum ben tabloda 60 ay vade var 60 ay vade konut kredisi tasıma için mi yoksa ihtiyaç kredisi içinde 60 ay vade mümkün mü

  • Sayın Ozan,

   Odea Bank’ın sunduğu bu üründe ihtiyaç kredinizin yapılandırması için 60 ay vade kullanabilirsiniz.

 13. aydin

  Benim12000kadar borcum var tüm ödemelere kadar kredi kartlarıni kapattım yine zorluklar cekiyorm tek elden bir yere toplu ödemek istiyorum.bana hangi banka yardımci olur

 14. şerife bilik özcan

  benim ve esimin toplam borcumuz 120.000 olup bunu farklı bankalardan oldugu için ayrı ayrı ödemek güç oluyor birleştirirsek daha kolay ödeyebiliriz lüten yardımcı olurmusunuz ne yapmalıyım.

 15. halil

  Benim 4000 tl borcum var gelir 1400 ne zaman na kadar geçerli bu transfer

  • Sayın Halil,

   Odeabank tarafından sunulan borç transferi kampanyası hala geçerlidir. Geçerlilik süresi ve diğer detaylar ile ilgili banka yetkilileri ile iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.

 16. ahmet

  Merhaba 3adet farklı bankadan 4 adet kredim var toplamda 50.000 tl kadar kredim var. İşyerim işten çıkarttığı icin 4 aydır çalışmıyorum ve sigortamda yok gelirim olmadığı icin 2 aydır ödemelerde zorlanıyorum son 1 aydır geçiktirerek ödedim gelir belgem olmadığı icin hiçbir banka kredi vermiyorum. Kira gelirim var ama bankaya yatmıyor. Ev ipotekli olarak kredi basvurusunda bulundum yine gelir belgesi olmadığı icin kira gelirimde kredileri bile odeyecek miktarda olmadığı icin kredi vermıyorlar. Bugünden itibaren kredilerini ödeyemeyeceğim ev ipotekli olarak kredi çekebilirmiyim. En azından yeni bir işe girene kadar yol gosterirmisiniz

  • Sayın Ahmet,

   Her türlü başvuruda gelir belgesi ibrazı istenecektir sizden. Ayrıca ipotekli kredi sonrası ödeme yapamaz iseniz evinize el konulacağını da unutmayınız.

 17. Recep

  6000 tl kredi ve kredi kart borcum var,gecikmeli ödüyorum.Kredi sicilim temiz değil 15000 tl para ihtiyacım var 2000 tl maaşım var.Nasıl bir yol takip etmeliyim

  • Sayın Recep,

   Kredi kullandırımında tek bir kriter yoktur. KKB puanı, mevcut borç durumu, resmi gelir belgesi vb etmenler de durumunuzu etkiler. Dilediğiniz tutarda kredi çekebilmek için öncelikle var olan borçlarınızı kapatmanızı tavsiye ederiz. Yine de sitemize üzerinden online kredi başvurusu yaparak bankaların size geri dönüş yapmasını bekleyebilirsiniz.

 18. ali

  50000 tl borcum var ben bunu 60 ay vadeli ödeme yapmak gerekiyor ne yapmalıyım 1700tl gelirim var üstüme herhangi bir ürün yok tşr

  • Sayın Ali,

   İhtiyaç kredilerindeki vade üst limiti 36 aydır.

 19. tanju yıldız

  Slm benim 2bankada kredi borcum var biri takibe girdi toplam borç 33.000 tl bunun için kredi çekme imkanımız varmı benim maaşım 4.400tl gelirim var

  • Sayın Tanju Yıldız,

   Borç transferi bankaların inisiyatifindeki bir konu olduğundan bankalarla birebir görüşme yapmanızı tavsiye ederiz.

 20. ismail

  meraba ben ptt’den iki kez ayrı ayrı 5 bin ve 10 bin çektim 5 binlik kredim 1 seneye bitiyor 10 bin tl olan borcumunda 2 senesi var yalnız şimdi tekrar 25 bin kredi çekebilirmiyim bu borçları kapatmak koşuluyla

  • Sayın İsmail,

   Kredi kullandırımında tek bir kriter yoktur. KKB puanı, mevcut borç durumu, resmi gelir belgesi vb etmenler durumunuzu etkiler. Bu nedenle online başvuru yaparak bankaların size dönüş yapmalarını bekleyebilirsiniz.

 21. avni

  35000 tl borcum var.4 tane banka var ödeyemiyorum.borçlarımı tranfer etmek istiyorum.36 ay vade ye çevirmek istiyorum. sgk lı çalışıyorum.2000 tl maaşım var.yardımcı olursanız sevinirim.

 22. ercan

  borç trasferi yapmak istiyorumyardımcı olursanız sevinirim

  • Sayın Ercan,

   Borç transferi kredisi bankaların inisiyatifindeki bir konu olduğundan bankalarla birebir görüşme yapmanızı tavsiye ederiz.

 23. kadir

  20,000tl’ye yakın 3 bankaya borcum var bana yardımcı ola bilirmisiniz

  • Sayın Kadir,

   Borç transferi kredisi bankaların inisiyatifinde olduğundan bankalarla birebir görüşme yapmanızı tavsiye ederiz.

 24. gokhan

  5000 tl kredi borcum var transfer edip 5000 tl kredi çekebilecek bi banka varmi acil cevap lütfen

  • Sayın Gökhan,

   Kredi transferi bankaların inisiyatifinde olduğundan birebir görüşme yapmanızı tavsiye ederiz.

 25. ilhan

  kolay gelsın ıkı kredım 3 kkartım var tek bı yerde toplamak ıstıyorum ne yapmam lazım acaba

  • Sayın İlhan,

   Borç transferi kredisi bankaların inisiyatifinde olduğundan bankalarla birebir görüşmenizi tavsiye ederiz.

 26. Aylin

  Merhaba, eşimin ve benim üzerime olan krediler var ve şu anda çalışmıyorum ikimize ait olan kredileri tek bir çatı altında toplayıp borçları birleştirip başka bir bankaya transfer etme şansımız var mı?

  • Sayın Aylin,

   Bankalarla birebir görüşerek borç transferi kredisi talebinde bulunabilirsiniz.

 27. HASAN BİLGİLİ

  diğer bankalardaki kredilerimi bir bankada toplamak istiyorum ödiyemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  • Sayın Hasan Bilgili,

   Bankalarla birebir görüşerek borç transferi kredisi talebinde bulunmanızı tavsiye ederiz.

 28. Fikret

  Merhabalar kredı ve kredı kart borclarımı ıkı aydır odeyemıyorum hepsını bır bankaya tasımak odemek ıstıyorum yaklasık 30bın tl borcum var gelırım 2250 tldır

  • Sayın Fikret,

   Borç transferi kredisi bankaların inisiyatifinde olduğundan banka yetkilileri ile birebir görüşmenizi tavsiye ederiz.

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*