Kredi Notu Düşük Olana Fibabanka’dan İhtiyaç Kredisi

Kredi notu düşük olup da kredi veren bankalar tarafından ihtiyaç kredisi başvurusu işlemlerinde olumsuz cevap alanlara müjde!

Kredi veren bankalar arasında örneğine az rastlanan bir kredi kampanyası ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapan, ancak kredi notu düşük olanlara Fibabanka ‘dan ihtiyaç kredisi geliyor.

Güncel Kredi Faiz Oranlarını Görmek İçin Tıklayın

Fibabanka, söz konusu ihtiyaç kredisi seçeneği ile uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları üzerinden ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi yaparak kredi almak isteyenlere, kefil şartıyla kredi veriyor.

Fibabanka ihtiyaç kredisi ürünleri arasında yer alan seçenek ile kefilinize ait gayrimenkul tapusu, belge olarak banka tarafından değerlendirilecek, gayrimenkul üzerinde Fibabanka lehine ipotek tesis edilmeyecek. Bu kapsamda sunulan koşullar şöyle:

 • 10000 TL kredi tutarına kadar
 • Kredi vadeleri 24 aya kadar
 • Gelir belgesi şartı yok
 • İhtiyaç kredisi faiz oranları % 1,69 ile 1,79 arasında değişiyor
 • Kredi komisyonu 100 TL ile 270 TL arasında

Kredi notunuz düşükse kredi notu yükseltme adımlarını takip ederek KKB puanınızı yükseltebilirsiniz.
Kredi Notu Yükseltme

En uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerine kredi veren bankalar ve ihtiyaç kredisi faiz oranları arasından ulaşmak ve güvenle ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için Hangikredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama sayfası 7/24 bir tık ötenizde.

Kefile Kredi 0-12 Ay 13-18 Ay 19-24 Ay
3.000 Faiz Oranı 1,69% 1,69% 1,79%
Komisyon 100 TL 100 TL 100 TL
3.001-4.999 Faiz Oranı 1,72% 1,72% 1,79%
Komisyon 100 TL 100 TL 100 TL
5.000 Faiz Oranı 1,85% 1,89% 1,89%
Komisyon 230 TL 230 TL 230 TL
5.001-10.000 Faiz Oranı 1,89% 1,99% 1,99%
Komisyon 270 TL 270 TL 270 TL

Bu kampanyanın süresi bitmiştir. Bankaların güncel kampanyalarını incelemek ve online ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Kredi Hesaplamak İçin Tıklayın

287 Yorum

 1. Merhabalar benim kredi notum 1100 sicil problem im yok ve çiftçilik yapıyorum kredi çekebilir miyim hangi bankalar kolaylık sağlıyor teşekkürler.

  • Sayın Esma,

   Kredi notunuz kredi alabilmek için düşük. Mevcut kredi ya da kredi kartı ödemeleriniz var ise öncelikle bunların ödemelerine düzenli devam ederek kredi notunuzu yükseltmenizi tavsiye ederiz.

 2. göktuğ

  garantiye 14500 Akbank’a 1850 Finans’a 500 TL borcum var, borç transferi yaparak tek bir bankaya borçlu olmak istiyorum.kredi notum 1355.sizce nedir şansım?

  • Sayın Göktuğ,

   Borç transferi kredisi tamamen bankaların inisiyatifinde olduğundan bankalara birebir başvuru yapmanızı tavsiye ederiz.

 3. Nevin

  Benim de kredi puanım 800 memurum fakat banka bana kredi vermiyor puan düşüklüğü var diye ama benim de borçlarını kapatmak için krediye ihtiyacım var sizce bana 800 puanla kredi verebilir mi memur olduğum halde bilgi verebilir misiniz?

  • Sayın Nevin,

   Kredi notunuz kredi alabilmek için çok düşüktür. Mevcut ödemelerinizi düzenli gerçekleştirerek kredi notunuzu yükseltebilirsiniz.

 4. Soner

  Merhaba kredi notum 1163 bankalara mevcut hiç bir borcum yok yükseltme amaçlı kredi kredi kartı vs alamıyorum özel sektörde bordolu çalışıyorum maaşım 2000 TL üzerinde ne yapmalıyım?

 5. Abuzer

  kredi notum 300 acaba acil ödemelerim için kredi çıkar mı?

  • Sayın Abuzer,

   Kredi notunuz riskli grupta yer aldığından kredi çıkma ihtimali yoktur. Fakat eğer ipotek ettirebilecek bir taşınmazınız varsa ipotekli kredi ürünlerine başvurabilirsiniz.

 6. dogan ilter

  Merhabalar kredi notum 300 ödemekte olduğum kredi ve kredi kartlarım var. Evimi ipotek ettirip kredi almak istiyorum. hangi bankalar bu sartlarda kredi veriyor öğrenebilir miyim?

  • Sayın Doğan İlter,

   Kredi notunuz kredi çekebilmek için çok düşük ancak ipotekli kredi ürünlerine başvuracağınız için başvurunuz onaylanabilir. İpotekli kredi için bankalarla birebir görüşmenizi tavsiye ederiz.

1 13 14 15
Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Burada yer alan bilgi, yorum ve cevaplar, sorularınızı cevaplayan Hangikredi.com uzmanlarının kişisel bilgileriyle sınırlıdır ve sadece yardımcı olmak amaçlıdır. Bu yorum ve cevaplar bir danışmanlık veya tavsiye niteliğinde değildir. Sorunuza ve somut olaya uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Sorununuzla ilgili profesyonel ve mesleki bilgisi olan kişilerden görüş almadan hareket etmemenizi öneririz