Kredi Kartı ile MTV Ödeme Kampanyaları

MTV ödeme süreci devam ediyor. Bu dönemde Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme işlemleri için en kolay yöntemler içerisinde kredi kartı ile ...

MTV ödeme süreci devam ediyor. Bu dönemde Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme işlemleri için en kolay yöntemler içerisinde kredi kartı ile ödeme seçeneği de bulunuyor.

Araba Hırsızlık Önlemleri

Kredi veren bankalar ve kredi kartları da en uygun kredi kartı seçeneği olarak öne çıkmak ve MTV ödeme alanında da hizmet sunmak için avantajlı MTV kampanyaları hazırladılar.

MTV ödeme işlemlerinde kredi kartı ile MTV ödeme seçeneğini kullanacak olanlar için MTV kampanyalarını derledik.

MTV Ödeme Kampanyaları

  • Akbank MTV ödeme kampanyası ile 31 Temmuz 2013’e dek 500 TL’ye kadarki ödemelerde 3, 500 TL ve üzerinde ise 5 taksit şansının yanı sıra kampanyaya dahil Goldmaster ürünlerinde % 50 indirim şansı var.
  • Denizbank MTV ödeme kampanyası ile 31 Temmuz 2013’e dek AUTOWAX firmasından araç iç ve dı bakım paketlerinde % 50’lere varan indirimler uygulanıyor.
  • TEB MTV ödeme seçeneğinde ay sonuna dek 6 taksit şansı var.
  • İş bankası MTV ödeme işlemlerini Maximum ile yapanlara 31 Ağustos’a kadar Navking.com’dan % 50, 20 Ağustos’a kadar OtoPratik servislerinde % 30’a varan, 30 Eylül’e kadarsa Autoking noktalarında % 50’ye varan indirimler sunuluyor.
  • Garanti MTV ödeme seçeneğiyle ay sonuna kadar Pirelli’den yapılacak Yaz/Kış Oto, Suv(4×4), Hafif Ticari Araç lastik alışverişlerinde % 20 indirim ile birlikte 300 TL’ye kadar 3, 300 TL üzerine 6 taksit şansı sunuluyor.

 


Vakıfbank Bayram Kredisi
Ramazan Bayramı 2013 için sayılı günler kalmışken bayram öncesinde bayram alışverişi başta olmak üzere tüm acil ve güncel ihtiyaçlar için kredi veren bankalar tarafından hazırlanan en uygun ihtiyaç kredisi seçe...
Devamını Oku
Trafik Cezası Taksitlendirme Şansı
Trafik cezası aldıysanız ve henüz ödemediyseniz gözünüz aydın. TBMM Genel Kurulu ‘nca kabul edilen Torba Yasa kapsamında trafik cezaları ile ilgili de önemli bir bölüm var. Buna göre trafik cezası ödeme işlemle...
Devamını Oku

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*