Kredi Kartı ile MTV Ödeme Kampanyaları

MTV ödeme süreci devam ediyor. Bu dönemde Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme işlemleri için en kolay yöntemler içerisinde kredi kartı ile...

MTV ödeme süreci devam ediyor. Bu dönemde Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme işlemleri için en kolay yöntemler içerisinde kredi kartı ile ödeme seçeneği de bulunuyor.

Araba Hırsızlık Önlemleri

Kredi veren bankalar ve kredi kartları da en uygun kredi kartı seçeneği olarak öne çıkmak ve MTV ödeme alanında da hizmet sunmak için avantajlı MTV kampanyaları hazırladılar.

MTV ödeme işlemlerinde kredi kartı ile MTV ödeme seçeneğini kullanacak olanlar için MTV kampanyalarını derledik.

MTV Ödeme Kampanyaları

  • Akbank MTV ödeme kampanyası ile 31 Temmuz 2013’e dek 500 TL’ye kadarki ödemelerde 3, 500 TL ve üzerinde ise 5 taksit şansının yanı sıra kampanyaya dahil Goldmaster ürünlerinde % 50 indirim şansı var.
  • Denizbank MTV ödeme kampanyası ile 31 Temmuz 2013’e dek AUTOWAX firmasından araç iç ve dı bakım paketlerinde % 50’lere varan indirimler uygulanıyor.
  • TEB MTV ödeme seçeneğinde ay sonuna dek 6 taksit şansı var.
  • İş bankası MTV ödeme işlemlerini Maximum ile yapanlara 31 Ağustos’a kadar Navking.com’dan % 50, 20 Ağustos’a kadar OtoPratik servislerinde % 30’a varan, 30 Eylül’e kadarsa Autoking noktalarında % 50’ye varan indirimler sunuluyor.
  • Garanti MTV ödeme seçeneğiyle ay sonuna kadar Pirelli’den yapılacak Yaz/Kış Oto, Suv(4×4), Hafif Ticari Araç lastik alışverişlerinde % 20 indirim ile birlikte 300 TL’ye kadar 3, 300 TL üzerine 6 taksit şansı sunuluyor.

En uygun kredi kartı hangisi?