Kredi Faizlerinde %50 indirim

Halkbank kredi faiz oranları %50 indirimli! Halkbank, esnaf kredisi faiz oranlarını %50 oranında düşürerek büyük bir kampanyaya imza attı. Düşük ...

Halkbank kredi faiz oranları %50 indirimli! Halkbank, esnaf kredisi faiz oranlarını %50 oranında düşürerek büyük bir kampanyaya imza attı.

Düşük faizli esnaf kredisi için 25.000 lira limiti de kaldırıldı.

Faizler %6’nın Altına İnecek

Halkbank’ın ilerleyen günlerde komisyon bedelleri ile hizmet giderlerini minimum seviyelere çekmesi bekleniyor. Ayrıca faiz oranlarının da %6’nın inmesi bekleniyor. Uzun vadeli kredilerde de düzenlemeler yapılacak.

Esnaf kredisi kampanyasından 2012 yılında 258.000 esnaf yararlanmıştı. Toplam 6,9 milyar lira kredi dağıtılırken üst limit 25.000 lira olarak belirlenmişti.

Kampanya koşulları arasında vergi borcu ile SGK borcunun bulunmaması da yer alıyor. 

İhtiyaç Kredisi Hesapla

Kredi Başvurusu

Kredi başvurusu yapmak için Hangikredi.com kredi hesaplama sayfasından yararlanabilirsiniz. Böylece en ucuz ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi başvurusu yapabilirsiniz. 

Konut Kredisi Hesapla


Büyük Benzin İndirimi
Benzin indirimi ile gelen akaryakıt indirimleri devam ediyor. Türkiye Petrol Rafinerileri (TÜPRAŞ) benzin fiyatı ile motorin fiyatı alanındaki indirimlerini açıkladı. TÜPRAŞ tarafından yapılan indirim 8-9 Nisa...
Devamını Oku
Sahte Bal Üreten Firmaların Listesi
Sahte bal üreten firmalar ile ilgili haberler, son ayların en çok gündem meşgul eden konularından oldu. Bal ile birlikte pek çok zararlı veya sahte gıda ürünleri üreten firmalar üzerinde Gıda Tarım ve Hayvancıl...
Devamını Oku

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*