Kredi Almak İçin Yapılması Gerekenler Artıyor

Kredi veren bankalar tarafından hazırlanan ihtiyaç kredisi kampanyaları başta olmak üzere tüm kredi kampanyaları artıyor. Öte yandan ihtiyaç kredisi faiz...

Kredi veren bankalar tarafından hazırlanan ihtiyaç kredisi kampanyaları başta olmak üzere tüm kredi kampanyaları artıyor. Öte yandan ihtiyaç kredisi faiz oranları da bütün kredi türlerinde olduğu gibi önemli oranda düşüşler yaşıyor. İhtiyaç kredisi başvurusu yaparak en uygun ihtiyaç kredisi seçeneğine ulaşmak için içinde bulunduğumuz dönem en uygun dönemlerden biri olsa da öte yandan kredi almak için gerekenler listesine yeni maddeler ekleniyor.

En Uygun İhtiyaç Kredisi Nisan 2013 

Vergi Borcu ve SGK Borcu Olmamalı

Hazine Müsteşarlığı tarafından kredi garanti kurumları cephesine sağlanacak desteklerde kredi başvurusu yapanın ve kredi almak isteyen tarafın vergi borcu ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) cephesine vadesi geçmiş borcu olmaması gerekecek.

İhtiyaç
Kredisi
     Kredi Almak İçin Borçsuz Olmak Şart

Bakanlar Kurulu tarafından hazırlanan “’Kredi Garanti Kurumlarına Sağlanacak Hazine Desteğine İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Kararda Değişiklik Yapılmasına Dair Karar” Resmi Gazete’de yayınlanarak bugün itibariyle yürürlüğe girdi.

Bu karar uyarınca kredi almak için kredi başvurusu yapanların vadesi geçmiş durumda olan vergi borcu ve SGK borcu olmamalı. Ya da söz konusu borçlar borç yapılandırma işlemine tabi tutulmuş ve bu yapılandırma bozulmamış olmalı.

Kredi veren bankalar arasında en uygun ihtiyaç kredisi seçeneğine ulaşmak Hangikredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi ile hem çok kolay hem de tamamen güvenli.