Konut Kredisi Yapılandırma

Daha önce konut kredisi başvurusu yaptıysanız fakat zaman içerisinde mortgage kredisi uzun vadeli bir kredi olduğu için baştaki beklentilerinizin dışında...

Daha önce konut kredisi başvurusu yaptıysanız fakat zaman içerisinde mortgage kredisi uzun vadeli bir kredi olduğu için baştaki beklentilerinizin dışında gelişen şartlar nedeniyle kredi faiz oranları ve kredi taksitleri cebinizi yormaya başladıysa, üzülmenize gerek yok. Bu durumda daha uygun konut kredisi faiz oranları ve taksitleri ile kredi yapılandırma şansınız var. Ayrıca son zamanların en düşük seviyesini gören konut kredisi seçenekleri ile bu şansınız şimdi çok daha avantajlı halde.

Aşağıdaki özet bilgiler ile birlikte Hangikredi.com bilgi merkezinde anlık olarak güncellediğimiz konut kredisi kampanyaları arasında incelemeler yapabilir ya da kısa yoldan konut kredisi karşılaştırma sistemi ile size en uygun konut kredisi seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Yapılandırma

Kredi tutarını diğer bankaya aktararak 120 aya kadar vade ve ekspertiz değerinin % 75’ine kadar kredi kullandıran Ziraat Bankası, gayrimenkul üzerine ipotek tesis etmekte.

İş Bankası Kredi Yapılandırma

İş Bankası konut kredisi seçenekleri 1-120 ay arasında % 0,94 faiz oranından başlayarak azami % 0,98 faiz oranına kadar konut kredisi yapılandırma hizmeti sunuyor.

ING Bank Kredi Yapılandırma

En uygun faiz oranlarından birini sunan ING ile kredinizin ister faizini, ister vadesini, ister taksit tutarını ya da TL-döviz bazı durumunu değiştirebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Yapılandırma

Vakıfbank konut kredisi seçenekleri de TL bazında 240 aya varan mevcut kredi seçenekleri ile veriliyor..

Akbank Kredi Yapılandırma

Akbank’ın şu anki 50 bin TL’ye kadar kampanya ile birlikte sunduğu faiz oranları şöyle:

TL

12 ay

24 ay

36 ay

48 ay

60 ay

72 ay

84 ay

96 ay

120 ay

0,91

0,91

0,91

0,91

0,91

0,93

0,93

0,93

0,93