Konut Kredisi Oranları

Konut kredisi oranları hangi seviyelerde seyrediyor? Ev sahibi olmak isteyenlerin en büyük nakit para destekçisi olan kredi veren bankalar, mortgage...

Konut kredisi oranları hangi seviyelerde seyrediyor? Ev sahibi olmak isteyenlerin en büyük nakit para destekçisi olan kredi veren bankalar, mortgage kredisi ürünleri için ödeme planları hazırlıyorlar?

Ev kredisi kullanmak isteyenler için en çok tercih edilen konut kredisi vade ve tutarlarını (100.000 lira – 120 ay) hesapladık. Hangikredi.com anlaşmalı olan ve Hangikredi.com üzerinden yapılan başvurulara özel, düşük faiz oranları sunan bankaların oranları ve kredi detayları aşağıdaki gibidir.

Garanti Konut Kredisi

Garanti konut kredisi ile ev sahibi olmak isteyenler için aylık taksit miktarı 1.273,26 liradır. 10 yıl sonunda geri ödenen toplam tutar ise 152.791,35 liradır. Garanti Bankası konut kredisi ürünlerini detaylı bir şekilde incelemek ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Yapı Kredi Konut Kredisi

Yapı Kredi konut kredisi kullanmak isteyen tüketiciler için aylık taksit bedeli 1.413,98 liradır. 120 ayın sonunda  toplamda 169.677,08 liradır. Yapı Kredi Bankası konut mortgage ürünlerinin dosya masrafları ve ayrıntılı ödeme planları için Yapı Kredi Bankası konut kredisi sayfasına geçebilirsiniz.

Denizbank Konut Kredisi

Denizbank konut kredisi kullanarak kira derdine bir son vermek isteyenler için geri ödenmesi gereken toplam tutar 174.671,68 liradır. Aylık taksit miktarı ise 1.455,6 liradır. Vergiler, ekspertiz bedeli, komisyon ücreti gibi masrafları görmek için Denizbank konut kredisi sayfasına geçebilirsiniz.

Konut Kredisi Hesaplama

Konut kredisi hesaplama aracı ile sadece yukarıdakileri bankaları değil, tüm Hangikredi.com anlaşmalı ve anlaşmasız bankaların ev kredisi ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyebilir ve birbirleriyle karşılaştırarak anında online başvuru yapabilirsiniz. 

Konut
Kredisi