Kadın Girişimcilere Destek Kredileri

Kadın girişimcileri iş hayatında desteklemek bankalar dönem dönem kredi ürünleri sunmakta. İş hayatında aktif rol almak isteyen kadın girişimcileri desteklemek ve kadınların iş hayatında daha çok yer almasını sağlamak amacıyla hazırlanan güncel kampanyaları sizin için derledik.

Ziraat Bankası’ndan Kadın Girişimcilere Özel Destek

Kadın girişimciler için kredi kampanyası hazırlayan bankalardan biri Ziraat Bankası. Ziraat Bankası’nın sunduğu kredinin yanı sıra Hazine Destekli Garanti Fonu (KGF) kefalet desteği ile de uygun faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca paket olarak hazırlanan kampanyanın tüm avantajlı içeriklerinden yararlanabilirsiniz.

TEB Kadın Girişimciler İçin Kredi

TEB, kadın yöneticiye sahip işletmeleri desteklemek ve kadın girişimcileri teşvik etmek amacıyla oluşturduu “İş Hayatında Kadın” programına istinaden iş kurmak ya da var olan işini geliştirmek isteyen kadınlara kredi desteği sağlamaktadır. TEB’den 75.000 TL ve 36 aya kadar kredi kullanabilirsiniz.

Garanti, Kadın Girişimci

Üretim kapasitesini ya da hizmet kalitesini arttırmak isteyen kadın girişimciler için bir destek de Garanti’den. Garanti KOBİ Bankacılığı kadın girişimcilere özel Kadın Girişimci Destek Paketi sunmaktadır. Paket kapsamında işyeri kredisi, oto kredisi, nakit kredi gibi farklı kredi ürünlerine başvurabilir; POS, şirket kredi kartı, dış ticaret gibi farklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

İş Bankası Kadın Girişimci Kredisi

İş Bankası’ndan kadınlara tam destek! İşini geliştirmek isteyen kadın girişimciler İş Bankası’nın sunduğu cazip faiz oranları ile kredi çekebilirler. İş Bankası kadın girişimci kredisinden faydalanabilmek için 250’den az tam zamanlı çalışanınız olmalıdır.

Tüm esnaf kredisi ürünlerine Hangikredi.com KOBİ Kredisi sayfasından ulaşabilir, kredi hesaplaması yapabilirsiniz. 

KOBİ Kredisi Hesapla

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

Burada yer alan bilgi, yorum ve cevaplar, sorularınızı cevaplayan Hangikredi.com uzmanlarının kişisel bilgileriyle sınırlıdır ve sadece yardımcı olmak amaçlıdır. Bu yorum ve cevaplar bir danışmanlık veya tavsiye niteliğinde değildir. Sorunuza ve somut olaya uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Sorununuzla ilgili profesyonel ve mesleki bilgisi olan kişilerden görüş almadan hareket etmemenizi öneririz