İşte 2014 Memur Zammı

Memur maaşları ve emekli maaşları için önümüzdeki dönem rakamlarını belirleyecek olan toplu sözleşme süreci ay başında başlamış ve bayram öncesi ...
Sigorta Sorgulama

Memur maaşları ve emekli maaşları için önümüzdeki dönem rakamlarını belirleyecek olan toplu sözleşme süreci ay başında başlamış ve bayram öncesi sonuçlanmıştı. Toplu sözleşme süreci memur ve emekli maaşlarına yapılan zam ile sonlandı.

Şekerbank’tan 3 Ay Ertelemeli Kredi 

Memur zammı ve emekli zammı rakamları Çalışma Bakanı Faruk Çelik tarafından açıklandı. Buna göre;

  • 2014 memur zammı kapsamında taban aylığına 175 TL zam yapılacak. 2015 yılı ilk yarısında % 3 ve ikinci yarısında % 3 zam yapılacak.
  • 2014 öğretmen maaşı kapsamında öğretmenlere 150 TL eğitim öğretim tazminatı ödenecek.
  • 4/C maaşları kapsamında aile yardımı yapılacak ve ayrıca 2014 Ocak ayında iyileştirme vasfından 175 TL, 350 TL’lik bir iyileştirme yapılacak.
  • Hizmet kollarında hakem heyetinin önceki yıl verdiği kazanımlar korunacak.

Emeklilik İkramiyesi Müjdesi

Yapılan zamlar, emeklilik ikramiyesi bekleyenleri de sevindirdi. Bugüne dek maaşları yarıya kadar düşürüldüğü için emekli olamayan memurlar yararına, yapılan taban ücret zammı emeklilik ikramiyesi ile beraber alınacak maaşı da artırmış olacak ve bu sayede emekli memurlar da yüksek maaş alabilecek.

En uygun ihtiyaç kredisi ve en uygun sigorta paketi için Hangikredi.com hizmetinizde. 


Alkol Yasası Uyarıları Belirlendi
“Alkol yasağı” olarak kamuoyunda yayılsa da alkollü içkiler ve tüketimi ile ilgili birtakım düzenlemeleri içeren alkol yasası kapsamında, alkollü içkiler üzerine konulacak olan uyarılar belirlenmeye başladı. T...
Devamını Oku
Yapı Kredi KOBİ Kredisi ‘nde Yeni Avantajlar
KOBİ kredisi alternatifleri arasında kredi veren bankalar tarafından hazırlanan en uygun ihtiyaç kredilerinden biri de bir süre önce hazırlanan Yapı Kredi KOBİ kredisi oldu. Düşük faizli ihtiyaç kredisi ile bir...
Devamını Oku

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*