İş Kurmak İstiyorum Diyenlere Uygun Sektörler

En çok kazandıran işler ve sektörler hangileri? Bu sorunun cevabı tabi ki her döneme ve sürece göre değişebiliyor. Son dönemde ...
5.000 TL İhtiyaç Kredisi

En çok kazandıran işler ve sektörler hangileri? Bu sorunun cevabı tabi ki her döneme ve sürece göre değişebiliyor. Son dönemde en yoğun rağbet gören sektörleri sizin için derledik. Öte yandan yeni bir iş kurmak isteyenler için söylemek gerekir ki hemen bütün kredi türleri için kredi faiz oranları son dönemlerin en düşük seviyelerine çekildi. Dolayısıyla yeni işyeri açmak isteyenler için de düşük faizli KOBİ kredisi seçenekleri de bankalar tarafından sunuluyor. İşte son dönemin en çok kazandıran işleri.

Geleceğin Yıldızları KOBİ ve Konut Kredileri 

Bijuteri

Her yıl yaklaşık % 20-30 oranında büyüme gösteren son yılların en önemli işlerinden birisi de bijuteri açmak. Eskiden daha çok altın ve gümüş takılara ilgi duyan kadınların son dönemlerde ekonomik sebeplerin de etkisiyle imitasyon ürünlere ilgi duyması bu alanı güçlendirdi.

Çocuk Giyim

Özellikle 15 yaş altına hitap eden ve son dönemlerdeki çeşitlenmeyle ilginin ve rağbetin arttığı bir sektör de çocuk giyimi.

Restoran

Restoran açmak da bütün riskine rağmen özellikle temalı restoranlar açısından halen çok kazandırıyor. Son dönemlerde moda olan çöp şiş restoranlar bunlara örnek.

Temizlik

Kurumsallaşmanın artmasıyla beraber büyük meskenlerin temizliği de artık kurumsallaşan temizlik şirketleri için iş kapısı haline geldi.

İş Bankası Esnaf Kredisi 

Kişisel Gelişim

Stresin arttığı, insanların hem hobi edinmek hem de rahatlamak için başvurduğu kişisel gelişim de güçlenen sektörlerden.

Eğitim Sektörü

Sınav sisteminin sıkça değişmesi ve zorlaşması, öğrenciler kadar velileri de eğitim sektörü ile uzman eğitimcileri bulmaya yönlendirdi.

KOBİ kredileri, yeni bir iş veya mevcut işinizin ihtiyaçları için ihtiyaç kredisi hesaplama sistemi Hangikredi.com ‘da…

 


Garanti Gurbetçi Mortgage
Küreselleşme ekonomide olduğu kadar insan hayatında da etkili bir yere geldi. Artık yatırım yapmak isteyenler yerel sınırlara hapis kalmıyor, uluslararası yatırım yapma şansına sahip oluyor. Yatırım ürünleri ar...
Devamını Oku
Kış Lastiği Uygulaması
Kış lastiği uygulaması bir süre önce kış şartları yaklaşmadan evvel yetkililer tarafından açıklanmış, 1 Aralık tarihi itibariyle kış lastiği zorunlu hale getirileceği kamuoyuna duyulmuştu. Ulaştırma, Denizcilik...
Devamını Oku

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*