İş Bankası Esnaf Kredisi

İşletme sahipleri, esnaflar ve tüccarlar için hazırladığı özel kredi seçenekleriyle daima KOBİ’lerin yanında olan İş Bankası, şimdi de İş Bankası ...
5.000 TL İhtiyaç Kredisi

İşletme sahipleri, esnaflar ve tüccarlar için hazırladığı özel kredi seçenekleriyle daima KOBİ’lerin yanında olan İş Bankası, şimdi de İş Bankası KOBİ kredisi avantajlarıyla geliyor.

İster bayram öncesinde bayram ihtiyaçları, isterse bayram sonrasındaki ihtiyaçları karşılamayı amaçlayan İş Bankası İşyeri Kredisi fırsatları 16 Kasım 2012 tarihine kadar kredi başvuru imkanı sağlamaya devam ediyor olacak.

Ağustos ayı verilerine göre düşmeye başlayan kredi faizleri, eylül ayı Merkez Bankası verilerine göre hemen bütün kredi türlerinde en düşük kredi faizi seviyesine düştü. Durum böyleyken bireysel ihtiyaçlarınızın yanı sıra işyeri ihtiyaçları karşılanması amacıyla de kredi çekmek için çok uygun bir dönemden geçiyoruz.

İşte En Düşük Kredi Faizi 

İş Bankası Bayramüstü Kredi Kampanyası adıyla esnaf ve tüccarların ihtiyaçlarına sunulan ticari kredi seçeneği, aşağıdaki tabloda verilen maliyetler üzerinden son derece avantajlı seçeneklerle sunuluyor.

Kredi Tutarı (TL)

Vade (Ay)

Faiz Oranı (%)

Peşin Komisyon (TL)

Aylık Maliyet Oranı (%)

Yıllık Maliyet Oranı (%)

Taksit Tutarı (TL)

5.000

12 Ay

0

375

1,22

14,64

417

10.000

12 Ay

0

750

1,22

14,64

834

20.000

12 Ay

0

1.500

1,22

14,64

1.667

 

Tüm ihtiyaç kredileri kapsamında olduğu gibi KOBİ kredisi alanlarında da en uygun esnaf kredisi seçenekleri Hangikredi.com ihtiyaç kredisi karşılaştırma sayfasında.


İşte En Düşük Kredi Faizi
Önceki ay, Ağustos 2012 kredi faiz oranları ile ilgili yazdığımız haberde konut kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi faiz oranları alanında en düşük seviyenin görüldüğünü, ancak taşıt kredisi faiz oranları ...
Devamını Oku
Şekerbank Benim Bankam Paketi
Kredi türleri günümüz ekonomik dünyası için her tür beklenti ve amaca yönelik seçeneklerle hazırlanmaya devam ediyor. Gerek bireysel, gerek ticari krediler, son aylarda öne çıkan düşük kredi faiz oranları sayes...
Devamını Oku

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*