İş Bankası Ek Hesap

İş Bankası vadesiz hesap sahipleri için fatura ödeme ya da para çekmek gibi işlemlerde aktif olarak İş Bankası hesabını kullananlar...

İş Bankası vadesiz hesap sahipleri için fatura ödeme ya da para çekmek gibi işlemlerde aktif olarak İş Bankası hesabını kullananlar için , “Hesapta para yok” diyenleri de düşünerek hazırlanan ek hesap seçeneği karşınızda. İş Bankası Ek Hesap ile hesabınızda para yokken de para çekebilir, ödeme işlemlerinizi geciktirmeden gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi 

Ek Hesap Avantajları

İş Bankası Ek Hesap ile size gelen ek hesap avantajlarını sayarsak:

  • “Ek Hesap” ile beraber vadesiz hesap bakiyeniz yetersiz olsa da para çekmek, havale, EFT gibi her türlü bankacılık işlemlerini gerçekleştirmek mümkün.
  • Ek Hesap, ihtiyacınız olduğu zaman otomatik devreye girer. Böylece kiranız, taksitleriniz ve faturalarınız gibi düzenli ödemelerinizi aksatmamış olursunuz.
  • Ek Hesabınızdan kullandığınız tutarı ödemek için şubeye gitmeye gerek yok, kullandığınız miktar vadesiz hesabınıza para yatırıldığı an otomatik olarak alınır ve kullandığınız tutar için sadece kullandığınız gün kadar faiz ödersiniz.

İhtiyaç
Kredisi
     Daha uzun ya da kısa vadeli ihtiyaçlar için ihtiyaç kredisi hesaplama sayfası ve ihtiyaç kredisi kampanyaları Hangikredi.com ‘da.