ING Emekli Maaş Hesabına İhtiyaç Kredisi Hediye

Emekli maaş hesabı için ING Bank maaş hesabını kullanmayı seçen ve maaş taşıma işlemi yapan emekliler için ING Bank ‘tan ...

Emekli maaş hesabı için ING Bank maaş hesabını kullanmayı seçen ve maaş taşıma işlemi yapan emekliler için ING Bank ‘tan pek çok bankacılık avantajı ile birlikte bedava ihtiyaç kredisi veriliyor.

En uygun ihtiyaç kredisi seçeneğini arayan ve ihtiyaç kredisi hesaplama işlemleri yapan bir emekli iseniz emekli maaşınız için ING emekli maaş hesabına maaş taşıma işlemi yaparak bedava ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Emeklilik Fonları 2014’te Değişiyor 

ING Bank tarafından sunulan emekli maaş hesabı hizmeti ile siz de emekli maaşınızı taşıyarak pek çok bankacılık hizmeti alabilir ve aynı zamanda bütçenize en uygun ihtiyaç kredisi seçeneğine faizsiz ve masrafsız olarak ulaşabilirsiniz.

Emekli Maaş Hesabı Özellikleri

Emekliler için sunulan emekli maaş hesabı özelliklerini şöyle özetleyebiliriz:

  • İndirimli nakit avans kullanımı şansı
  • Hesap işletim ücreti ödemeden hesap sahibi olabilirsiniz
  • ING Destek Hesap ile maaş gününü beklemeden bakiyenizde para yoksa bile nakit çekimi yapabilirsiniz
  • Faizsiz ihtiyaç kredisi ve masrafsız ihtiyaç kredisi avantajlarını 1000 TL kredi ve 12 ay vadeyle kullanabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Hesapla

İhtiyaç kredisi hesaplama sayfası ile Hangikredi.com üzerinden bütçenize en uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerine ulaşabilir ve güvenle ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

 


Eve Teslim Ehliyet Dönemi
Karayolları Trafik Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik başlığı ile bugünkü Resmi Gazete nüshasında yayınlanan değişiklikler yine ehliyetler ile ilgili. Ehliyet almak için gerekenler ve izlenm...
Devamını Oku
İş Bankası KOBİ Kredisi Yılbaşı Faizleri
KOBİ kredisi seçenekleri yılın her döneminde olduğu gibi kredi veren bankalar tarafından hazırlanan en uygun ihtiyaç kredisi ürünleri kapsamında yılbaşına özel KOBİ kredisi faiz oranları karşınızda. Kredi vere...
Devamını Oku

2 Yorum

  1. Yagmur

    Biz emekli maasimizi tasimayi dusunuyoruz..fakat yasimi 79 kredi cekebilme yas limitini ve maksimum kredi miktarini ogrenmek istiyoruz.. 

  2. AYŞE LEVENT BEYAZ

    SSK Maaşımı bankanıza taşıdığım taktirde 7.000TL 36 Vadeli ihtiyaç kredisi alabilirmiyim.

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*