ING’den 99 TL Taksitle Kredi

ING ihtiyaç kredisi ayda sadece 99 lira taksitle! ING Bank kredi merkezi yepyeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası hazırladı. 7.000 liraya...

ING ihtiyaç kredisi ayda sadece 99 lira taksitle!

ING Bank kredi merkezi yepyeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası hazırladı. 7.000 liraya kadar ihtiyaç kredisi ayda 99 liradan başlayan taksitlerle sizin oluyor. Üstelik sadece 199 lira dosya masrafı ödeyerek (7.000 lira üzeri kredi kullanımlarında dosya masrafı 299 liradır).

ING Şubat Kredisi başvurusu için nüfus cüzdanı yeterlidir. Acil nakit para desteğine ihtiyacınız varsa saat 12:00’ye kadar başvurunuzu yapın, aynı gün kredinizi kullanın.

ING Kredi Hesaplama

ING ihtiyaç kredisi hesaplaması için örnek tablo aşağıdaki gibidir.

Örnek Toplam Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı

Kredi Vadesi
(Ay)  

Aylık Faiz Oranı

Dosya Masrafı/Komisyon

Sigorta Masrafı

Aylık Taksit Tutarı *

Aylık Toplam Maliyet Oranı

Yıllık Toplam Maliyet Oranı

 
 

(Senelik)

 

7,000 TL

60

1.09%

199 TL

64 TL

99 TL

%1,45

%17,46

 

 

ING ihtiyaç kredisi faiz oranları Şubat Kredisi için %1,09’dur. Kademeli ödeme kampanyasında taksit tutarları her yıl yaklaşık %31 oranında yükselmektedir.

ING Bank şubeleri gerek gördüklerinde “gelir belgesi ve kefil” talep etme haklarına sahiptirler.

99 TL taksitle Şubat Kredisi’ni aynı gün içerisinde, sadece nüfus cüzdanı ile kullanmak istiyorsanız, direkt Şubat Kredisi ’ne başvuru yapabilirsiniz. Ya da Hangikredi.com ING ihtiyaç kredisi hesaplama sayfasını ziyaret ederek diğer ING Bank tekliflerini de inceleyebilirsiniz.

Kredi Karşılaştırma

Kredi veren bankalar ihtiyaç kredileri faiz oranlarıkarşılaştırma işlemini ihtiyaç kredisi hesaplama aracı ile yapabilirsiniz. Kredi faiz oranlarını ve toplam geri ödeme maliyetlerini karşılaştırarak bütçeniz için en uygun kredi paketine başvuru yapabilirsiniz. 

İhtiyaç
Kredisi
     ING Bank İhtiyaç Kredisi Örnek Taksit Tablosu 

ING Bank ihtiyaç kredisi örnek taksit tablosu aşağıdaki gibidir: 

ING Turuncu Hesap Mevduat Faiz Getirisi Hesaplama