ING Bank’tan 99 TL Taksitle 6000 TL İhtiyaç Kredisi

Kredi veren bankalar arasında en uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerine ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç ...

Kredi veren bankalar arasında en uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerine ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında ihtiyaç kredisi hesaplama işlemleri yapanlara ING Bank ‘tan son derece cazip ihtiyaç kredisi teklifleri geliyor.

En Uygun İhtiyaç Kredisi Mart 2014 

İhtiyaç kredisi hesaplama işlemi yapanlara ING Bank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyaları kapsamındaki son seçenek ile 6000 TL’ye kadarki kredi başvurusuna ek olarak 1000 TL kredi de bedava.

ING ihtiyaç kredisi kampanyası içeriği şöyle:

  • 6000 TL kredi ve üzerinde ihtiyaç kredisi başvurusu için 1000 TL kredi bedava
  • 1000 TL kredi bedava kampanyası için kredi başvurus sonrasında taksitli destek hesabına başvuru yapmak ve takip eden 7 gün içerisinde kredili mevduat hesabı faiz oranı üzerinden bu seçeneği kullanmak mümkün.
  • İhtiyaç kredisi başvurusu yapacaklara tek defaya mahsus olarak sunulacak 1000 TL Kredi için faizsiz ve masrafsız, 12 ay koşulu sunuluyor.
  • İhtiyaç kredisi faiz oranları 6000 TL ve 36 ay vadeye kadarki ihtiyaç kredisi için % 1,35 olarak uygulanıyor
  • Kredi tahsis ücreti 99 TL olup kredi sigorta ücreti ise 50 TL.

İhtiyaç Kredisi Hesapla

En uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerine kredi veren bankalar ve ihtiyaç kredisi kampanyaları arasından ulaşmak ve uygun ihtiyaç kredisi faiz oranlarına ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için Hangikredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama aracı 7/24 hizmetinizde. 


Motosiklet Ehliyeti Alacaklar, Dikkat
Ehliyet başvurusu yapacaklar için ehliyet alma şartları 2014 düzenlemeleri Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Ehliyet alma şartları 2014 düzenlemelerine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ehliy...
Devamını Oku
Kadınlara Özel Fibabanka Pembe Kurdele Sigortası
Sigorta türleri arasından kendisi için en uygun sigorta seçeneğini arayan kadınlara özel olarak Fibabanka tarafından hazırlanan Pembe Kurdele Sigortası kadınsal hastalıklar için son derece iyi bir önlem paketi ...
Devamını Oku

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*