ING Bank’tan 99 TL Taksitle 6000 TL İhtiyaç Kredisi

Kredi veren bankalar arasında en uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerine ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç...

Kredi veren bankalar arasında en uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerine ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında ihtiyaç kredisi hesaplama işlemleri yapanlara ING Bank ‘tan son derece cazip ihtiyaç kredisi teklifleri geliyor.

En Uygun İhtiyaç Kredisi Mart 2014 

İhtiyaç kredisi hesaplama işlemi yapanlara ING Bank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyaları kapsamındaki son seçenek ile 6000 TL’ye kadarki kredi başvurusuna ek olarak 1000 TL kredi de bedava.

ING ihtiyaç kredisi kampanyası içeriği şöyle:

  • 6000 TL kredi ve üzerinde ihtiyaç kredisi başvurusu için 1000 TL kredi bedava
  • 1000 TL kredi bedava kampanyası için kredi başvurus sonrasında taksitli destek hesabına başvuru yapmak ve takip eden 7 gün içerisinde kredili mevduat hesabı faiz oranı üzerinden bu seçeneği kullanmak mümkün.
  • İhtiyaç kredisi başvurusu yapacaklara tek defaya mahsus olarak sunulacak 1000 TL Kredi için faizsiz ve masrafsız, 12 ay koşulu sunuluyor.
  • İhtiyaç kredisi faiz oranları 6000 TL ve 36 ay vadeye kadarki ihtiyaç kredisi için % 1,35 olarak uygulanıyor
  • Kredi tahsis ücreti 99 TL olup kredi sigorta ücreti ise 50 TL.

İhtiyaç
Kredisi
     En uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerine kredi veren bankalar ve ihtiyaç kredisi kampanyaları arasından ulaşmak ve uygun ihtiyaç kredisi faiz oranlarına ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için Hangikredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama aracı 7/24 hizmetinizde.