ING Bank Düşük Faizli Kredi

ING düşük faizli ihtiyaç kredisi ayda 446,15 lira taksitle 5.000 lira veriyor. ING Bank ihtiyaç kredisi düşük faizli kredi ürünü ...

ING düşük faizli ihtiyaç kredisi ayda 446,15 lira taksitle 5.000 lira veriyor.

ING Bank ihtiyaç kredisi düşük faizli kredi ürünü ayda yalnızca %0,89 faiz oranı ile 5.000 lira nakit para desteği veriyor. 12 ay vade seçeneği kullanmanız durumunda ayda sadece 446,15 lira geri ödeme taksit miktarı ile bütçenizi sarsmıyor.

ING ihtiyaç kredisi yukarıdaki koşullar ile toplamda 5.353,80 lira geri ödeme maliyeti çıkarıyor.  200 lira dosya masrafı ile sizi zor durumda bırakmıyor.

ING ihtiyaç Kredisi Hesaplama ve Başvuru

ING ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi için Hangikredi.com ING Bank ihtiyaç kredisi hesaplama sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ING kredi başvurusu için sizden:

  • Kimlik bilgileri
  • Başvuru formu
  • Gelir durumunu gösterir belge
  • İkametgâh belgesi

İbrazı istenir.

Kredi veren bankalar genel olarak hayat sigortası da istemektedirler. Kredi kullanımında kefil aranmazken bu durum şubenin inisiyatifine göre değişiklik gösterebilir.

ING düşük faizli kredi için üst limit 20.000 lira, maksimum vade süresi ise 60 aydır. Teminat istenmez.

İhtiyaç Kredisi Hesapla

En uygun ihtiyaç kredisi sorgulaması için Hangikredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama sayfası ile karşılaştırma yapabilir ve en düşük faiz oranlarını kıyaslayarak başvuru yapabilirsiniz. 


Akbank İhtiyaç Kredisi 2013
2013’ün ilk haftası neredeyse tamamen zam haberleri ile geçti.  2013 zamları, tüketicinin moralini bozsa da 2012 yılını uygun faiz oranları ile bitiren ihtiyaç kredisi faiz oranları 2013 yılına da uygun seviyel...
Devamını Oku
Halkbank Taşıt Kredisi 2013
Kış geldi, ulaşım her zamankinden daha zor ve önemli. 2012 yılını oldukça düşük faiz oranları ile kapatan taşıt kredileri, 2013 yılını da iyimser rakamlarla karşılıyor. En uygun taşıt kredisi seçeneğine ulaşmak...
Devamını Oku

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*