Halkbank Konut Kredisi Hesaplama

Halkbank konut kredileri, her kesimden ve her bütçeden ev sahibi olmak isteyen bütün banka müşterileri için geniş, cazip ve avantajlı ...

Halkbank konut kredileri, her kesimden ve her bütçeden ev sahibi olmak isteyen bütün banka müşterileri için geniş, cazip ve avantajlı konut kredisi seçenekleri hazırlıyor. Satın almak istedikleri konutun ekspertiz değeri üzerinden % 75’ine kadar konut kredisi başvurusu yapabilmekle birlikte en uygun konut kredisi seçeneklerini 120 aya kadar vadelerle alma şansını da tanıyor.

İşte Halkbank Konut Kredisi paketleri:

Halkbank Dost Konut Kredisi

Kredi transferi seçeneklerinden birisi olan Halkbank Dost Konut Kredisi ile bir başka bankada devam etmekte olan konut kredinizi uygun faiz oranı ve esnek ödeme seçenekleri ile birlikte Halkbank’a masrafsız bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Halkbank Faiz İndirimli Konut Kredisi

Bu seçenek ile % 1 ila % 5 arasındaki komisyon peşin ödemesi ile ilerleyen vadelerdeki faiz oranlarını, dolayısıyla kredi taksitlerini indirebilirsiniz.

Hemen Başvur
100.000 TL Mortgage Kredisi

Halkbank Bireysel Destek Kredisi

Ev sahibi iseniz ve nakit ihtiyacınız varsa Halkbank Bireysel Destek Kredisi ile birlikte evinizi teminat göstererek yüksek tutarlara ve uzun vadelere kadar, uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Halkbank Molalı Konut Kredisi

Diyelim ki dönemsel işler yapıyorsunuz ve geliriniz bazı dönemler azalırken bazı dönemler artıyor. İşte Halkbank’ın bu kredi seçeneği ile taksitlerinize önceden belirlenen ve bir yılda 3 ay olmak üzere belirlenen aylarda ara verebilirsiniz.

Halkbank İşyeri Kredisi

Birikimleri ile işyeri almak isteyenler için Halkbank İşyeri Kredisi uygun faiz ve taksit seçenekleri sunar.

Halkbank İnşaatınıza Destek Kredisi ve Çelik Konstrüksiyon Konut Kredisi

Kendi evini kendisi yapmak veya yaptırmak isteyenler için gereken ihtiyaç Halkbank İnşaatınıza Destek Kredisi’nden geliyor. Çelik Konstrüksiyon Konut Kredisi ile de Halkbank, yeni aldığınız evinizde çelik kalitesi ve dayanıklılığını getiriyor.

Halkbank konut kredisi hesaplama seçenekleri ya da diğer bankaların kredileri ile kredi karşılaştırma seçenekleri için Hangikredi.com konut kredisi hesaplama sayfası yanınızda.


Türk Borçlar Kanunu ile Borçtan Kurtulmak Kolaylaşıyor
Türk Borçlar Kanunu nihayet yürürlüğe girdi. Pek çok alanda önemli değişiklikler getiren Türk Borçlar Kanunu içeriğinde öne çıkan noktaları şöyle sıralayabiliriz: Kefalet Şartları Değişiklik Gösteriyor Kefale...
Devamını Oku
İDO, İETT ve TCDD ‘den Yeni Haber ve Uygulamalar
Türkiye ekonomisi ve ekonomik uygulamaları son yıllarda değişen küresel ekonomi düzeni gereğince önemli uygulama değişikliklerine gitmeye başladı. Bu değişikliklerden payını alan sektörlerden birisi de ulaşım s...
Devamını Oku

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*