Halkbank Kadın Girişimcilere İlk Adım Kredisi

Günümüz iş hayatı, artık yalnızca erkekler için değil kadın girişimciler için de uygun bir zemine sahip. İş hayatı içerisinde yer ...

Günümüz iş hayatı, artık yalnızca erkekler için değil kadın girişimciler için de uygun bir zemine sahip. İş hayatı içerisinde yer almak isteyen kadınlara özel ihtiyaç kredisi seçenekleri arasında en uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerinden biri olarak karşımıza çıkan Halkbank ihtiyaç kredisi paketi Halkbank Kadın Girişimcilere İlk Adım Kredisi, kendi alanında nadir karşılaştığımız ihtiyaç kredisi türlerinden.

TEB İlk Hayalim Kredisi

Girişimciliği teşvik ve istihdamı yükseltmek amacıyla kadın girişimciler için özel olarak hazırlanan Halkbank ihtiyaç kredisi, diğer ihtiyaç kredisi türleri gibi uygun faiz oranları ve koşullara sahip.

Kadın Girişimcilere Özel Halkbank İhtiyaç Kredisi

Halkbank İlk Adım Kredisi adı verilen bu ihtiyaç kredisi, 31 Aralık 2013 tarihine kadar başvuruya açık olacak. Kredi Garanti Fonu (KGF) ile ortaklaşa hazırlanan ihtiyaç kredisi, ilk defa iş kurmak isteyen ya da 1 yılı aşmamak şartıyla ticari faaliyette bulunan kadın girişimciler için kullandırılıyor.

İhtiyaç Kredisi Hesapla

İsteğe göre aylık eşit taksitli ya da dönemsel taksitli seçeneklerle verilen Halkbank ihtiyaç kredisi, 6 ay ile 1 yıl arası ödemesiz dönem ve azami 60 ay vade koşulu sağlıyor. Azami kredi limiti 95 bin TL olan bu kredi, kadın girişimcilerin eğitim ve tecrübesine göre belirleniyor. Ayrıca 1 yıllık Kritik Hastalık Sigortası da hediye.

Ayrıntılarını Halkbank kanallarından öğrenebileceğiniz Kadın Girişimcilere Özel Halkbank ihtiyaç kredisi seçenekleri ile diğer en uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerini Hangikredi.com ihtiyaç kredisi hesaplama sayfası ile bulabilir ve size en uygun kredi seçeneğine kolayca ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

 

[Toplam: 15    Ortalama: 3.1/5]

Kimler Neler Demiş?

4 Yorum - "Halkbank Kadın Girişimcilere İlk Adım Kredisi"

Bildir

neslihan ilgun
2 yıl 6 ay önce

Benim kredi borcum var bankaya. Acaba yinede bana teşvik kredisi verirler mi?

nurhan yılmaz
2 yıl 5 ay önce

Girişimcilik eğitimi alıyorum. Eğitimim bittikten sonra moda evi açmak istiyorum. 15.000 TL nakit paraya ihtiyacım var. Kredi kullanmak istiyorum, yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim.

2 yıl 5 ay önce

Sayın Nurhan Yılmaz,

Hangikredi.com olarak sizlere kredi hesaplama, karşılaştırma ve başvuru hizmetleri sunuyoruz. Bu çerçevede aşağıdaki linkten hesaplama yaparak sizin için en uygun teklife online başvuru yapabilirsiniz.

http://www.hangikredi.com/hangikredi/ihtiyac.aspx

Başarılar dileriz…

gönül
1 yıl 10 ay önce

Merhaba, benim 1071 Kadın girişimcilik Sertifikam var ama param ve herhangi bir mal varlığım yok. Katıldığım kurs sayesinde 30.000 TL hibe alabilmem için önce benim bir iş yeri açmam lazım ki hibeden yararlanayım. Ne yapmam lazım? Aslında bu belgeyi de kullanmak istemiyorum kurula girmem ve onay almam lazım. Çok araştırma yaptım Yapı Kredi, Garanti, Halkbank, Finansbank gibi bankalara gittim ve herhangi bir sonuç alamadım. Yardımcı olur musunuz, ne yapmalıyım?

wpDiscuz