Halkbank Erken Gelen Bayram Kredisi

Kredi veren bankalar, her döneme ve her müşterinin ihtiyaçlarına özel en uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerini hazırlamaya devam ediyorlar. Ramazan Bayramı...

Kredi veren bankalar, her döneme ve her müşterinin ihtiyaçlarına özel en uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerini hazırlamaya devam ediyorlar. Ramazan Bayramı 2013 dönemine özel ihtiyaç kredisi faiz oranları ile hazırlanan en uygun bayram kredisi seçenekleri de bu dönemde birbiri ardına gelerek yalnızca bayram alışverişi için değil tüm ihtiyaçlar için uygun faizler sunmaya devam ediyor. Halkbank da bu bankalara katıldı.

En Uygun Bayram Kredisi 

Halkbank ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında yer alan Halkbank bayram kredisi, kredi veren bankalar arasında özellikle uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları ile öne çıkıyor ve ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi yapanlar için popüler bir seçenek haline geliyor.

İhtiyaç
Kredisi
     Halkbank bayram kredisi, bu döneme özel olarak;

  • Kredi ödeme başlangıcını 2014’e kadar erteleme
  • Aylık eşit taksit
  • 3 ayda 1 eşit taksit
  • Yıllık artan ya da azalan taksitli seçeneklerle geliyor. 10000 TL kredi ve 36 ay vadeye kadarki ihtiyaç kredisi faiz oranları % 0,61 ile 0,91 arasında.

En uygun bayram kredisi faizlerine sizi doğrudan ulaştırmak için hazırladığımız Hangikredi.com bayram  kredisi hesaplama sayfasını 7/24 güvenle kullanabilir, kredi veren bankalarca hazırlanmış tüm seçenek ve ihtiyaç kredisi faiz oranları için ihtiyaç kredisi hesaplama hizmetinden ücretsiz faydalanarak size uygun seçeneğe ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Örnek Kredi Tutarı

Kredi Vadesi

Faiz Oranı (aylık)

Dosya Ücreti  

Sigorta Bedeli

Aylık Toplam Maliyet Oranı

Yıllık Toplam Maliyet Oranı

3.000 TL

9 ay

%0,61

61 TL

9,22 TL

%1,22

%14,60

10.000 TL

36 ay

%0,91

91 TL

30,73 TL

%1,16

%13,96