Garanti Bankası Motorlu Taşıt Vergisi Kampanyası

Motorlu Taşıt Vergisi ödemeleri için artık eskisi gibi uzun zaman ve boşuna zahmet harcanmadığını söylemeye gerek yok. Pek çok banka...

Motorlu Taşıt Vergisi ödemeleri için artık eskisi gibi uzun zaman ve boşuna zahmet harcanmadığını söylemeye gerek yok. Pek çok banka gibi Garanti Bankası da ister ATM’ler, ister kartlar üzerinden ödeme kolaylığı sağladığı gibi, artık Garanti internet şubesi üzerinden de MTV ödemesi yapılabiliyor. Hem de çok özel indirimlerle…

MTV Ödemesi Yapana % 55 İndirim

Taşıt vergisi ödemesi için Garanti internet bankacılığı kullanan bütün Garanti Bankası müşterileri, aşağıdaki işlemlerde % 55 indirim sahibi oluyor:

  • Carwax Boya Yüzeyi Temizleme
  • Teflon Cila Koruma
  • Antimic Anti Bakteriyel Koruma ve Ozanlama

Garanti Bankası Son Sürat Oto Kredisi Avantajı

Garanti Bankası taşıt kredisi paketleri kapsamına eklenen bu son kredi avantajı ile hayallerinizdeki arabaya hemen sahip olabilirsiniz.

Araba sahibi olmak için size kısa ve hızlı bir oto kredisi imkanı sunan Garanti Son Sürat Oto Kredisi ile 60 aya kadar vade imkanı içerisinde uygun faiz oranı ve sizin belirlediğiniz kredi ödeme planı avantajınız hazır.

Kredi teminatı olarak Garanti Bankası’nın istediği tek şey, satın aldığınız aracın rehin durumu olacaktır. Sıfır araçlar için yapılan kredi başvurusu karşılığında kefil koşulu genel olarak aranmamakla birlikte bazı şubelerde istenirse kefil talep edilebilir.

İkinci el taşıt alırken ise 5 yaşa kadar otomobillerde araçlar kredilendirilir ve kefil talep edilir.

Garanti Bankası kredi seçenekleri için Hangikredi.com Garanti Bankası sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

En uygun taşıt kredisi için Hangikredi.com taşıt kredisi karşılaştırma sayfası yanınızda.

Hemen Başvur
Garanti Bankası Taşıt Kredisi