Fiber internet nedir?

İnternet hayatın vazgeçilmezleri haline geldi. Son dönemde gelişen teknolojiyle birlikte bu alanda kullanıcıya da değişik seçenekler sunulmaya başlandı.  Bunlardan ilk akla geleni fiber internet. Peki nedir fiber internet ve ADSL ile arasında ne gibi farklar var?

Merve Mumcu / Hangikredi.com

Hangikredi.com Pazarlama Müdürü Mustafa Oral’la keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

  • Öncelikle bize limitsiz internetin ne olduğunu açıklar mısınız?

Limitsiz internet en çok tercih edilen kampanya türlerindendir. Limitsiz interneti adil kullanım kotanız çerçevesinde kullanabilirsiniz.

  • Fiber internet son zamanlarda yaygınlaştı. Peki nedir bu fiber internet ve fiber internet ile ADSL arasındaki fark nedir?

ADSL ile fiber internet arasındaki teknik fark biri standart kablolarla iletilirken fiber internet fiber optik kablolar üzerinde iletilmektedir. Müşteri tarafındaki en büyük fark ise fiber internet ADSL’e göre daha hızlıdır. Fiber internete sahip olabilmek için bulunduğunuz konumda fiber internet alt yapısının olması gerekiyor.

  • Peki bahsettiğiniz fiber internet altyapı sorgulaması nereden yapılabilir?

Fiber internet altyapısını sorgulamak için Hangikredi.com’da ilgil yazımızı ziyaret edebilirsiniz. Var olan harita üzerinden mahallenize göre fiber internet sorgulaması yapabilirsiniz

Fiber İnternet Altyapı Sorgulaması İçin Tıklayın

RÖPORTAJI İZLEMEK İÇİN VİDEOYA TIKLAYIN

  • Tüm internet kampanyalarının tek bir kanal üzerinden araştırmanın kullanıcıya ne gibi faydaları var?

Birçok markanın birçok farklı internet kampanyası var. Bu kampanyaların hepsinin firmaların web siteleri veya şubeleri üzerinden gidip sorgulamanız gerekiyor.  Ama Hangikredi.com’a gelerek bütün internet kampanyalarını tekbir ekranda görebilirsiniz. Hangikredi.com size hem vakit kazandıracak hem de en uygun fiyatlı ürünü bulmanızı sağlayacaktır.

POPÜLER İNTERNET KAMPANYALARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN
  • Telefon + internet, TV + internet gibi internet paketleri sunuyor internet sağlayıcıları. Peki interneti bu şekilde almanın kullanıcıya ne gibi avantajları var?

İnternet sağlayıcıları internet hizmetinin dışında telefon ve TV hizmeti de sunmaktadır. Müşteri ihtiyacına göre internet paketinin içerisinde telefon veya TV paketini de ekleterek bu sayede daha ucuz fiyatlarla bütün paketi tercih etmiş olabilirler.

TV + İNTERNET KAMPANYALARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

1 Yorum

  1. A

    Dezavantajları var mı?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

Burada yer alan bilgi, yorum ve cevaplar, sorularınızı cevaplayan Hangikredi.com uzmanlarının kişisel bilgileriyle sınırlıdır ve sadece yardımcı olmak amaçlıdır. Bu yorum ve cevaplar bir danışmanlık veya tavsiye niteliğinde değildir. Sorunuza ve somut olaya uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak karar verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Sorununuzla ilgili profesyonel ve mesleki bilgisi olan kişilerden görüş almadan hareket etmemenizi öneririz