Esenyurt Konut Fiyatları Düşüşte

İstanbul Esenyurt ev fiyatları ortalamanın altına düşecek kadar azaldı. Esenyurt ilçesinde söz konusu olan İmar Yönetmeliği kapsamındaki belirsizlik nedeniyle İstanbul’un ...

İstanbul Esenyurt ev fiyatları ortalamanın altına düşecek kadar azaldı. Esenyurt ilçesinde söz konusu olan İmar Yönetmeliği kapsamındaki belirsizlik nedeniyle İstanbul’un yeni emlak merkezi sayılan bölgede yer alan Esenyurt konut fiyatlarında önemli düşüşler yaşanıyor.

En Uygun Kentsel Dönüşüm Kredileri 

Esenyurt Ev Fiyatları İlk Kez Düşüyor

2012 yılına ait emlak verilerine bakıldığında 2012 yılında artış yaşayan Esenyurt konut fiyatları, bahsi edilen İmar Yönetmeliği kapsamındaki sorunlar ve belirsizlik nedeniyle bu yıl İstanbul ev fiyatları ortalamasının çok altında kalmak zorunda kaldı.

Bağcılar Denizbank Kentsel Dönüşüm Kredisi 

Yeni İstanbul Konut Merkezi

İstanbul konut projeleri açısından yeni bir emlak merkezi olarak görülen Esenyurt satılık ev sayısı, 2012 yılında bir önceki yıla göre % 22 oranında artış göstermişti. Ancak fiyat konusuna bakıldığında İstanbul ortalamasının epey altında, % 3 gibi bir seviyede kaldığı görülüyor.

Esenyurt kiralık ev ilan sayısı ise % 42 oranında artış gösterirken fiyatları sabit kaldı.

Konut Kredisi Hesapla

Gerek kentsel dönüşüm, gerek son yıllarda yapılan lüks ve yeni konut projelerinden ev sahibi olmak, ev almak istiyorsanız, konut kredisi faiz  oranları için oldukça düşük seviyelerin yaşandığını hatırlatmak isteriz. Hangikredi.com konut kredisi hesaplama sayfası 7/24 hizmetinizde.

 


Halkbank Kamu Kredisi 2013
En uygun ihtiyaç kredisi faiz oranlarını arıyor olabilirsiniz. Eğer ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi yapmak  ve size en uygun ihtiyaç kredisi seçeneğine ulaşmak isteyen bir kamu çalışanı iseniz, kredi veren ban...
Devamını Oku
Şubat-Mart 2013 İhtiyaç Kredisi Hesaplama
İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız, başvuru öncesi mutlaka sağlıklı bir ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi yapmaya ihtiyacınız olduğunu unutmamalısınız. Kredi veren bankalar içerisinde size en uygun ih...
Devamını Oku

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*