Bankaların Emekli Kampanyaları 2014

Emekliler için bankalar tarafından sunulan avantajlara yenileri eklendi. Emekli maaşı almak için seçtiğiniz banka ve banka hesabı ürünü ile birçok ...
Sigorta Sorgulama

Emekliler için bankalar tarafından sunulan avantajlara yenileri eklendi.

Emekli maaşı almak için seçtiğiniz banka ve banka hesabı ürünü ile birçok bankacılık hizmeti alanında avantajlara sahip olmakla beraber aynı zamanda ekstra avantaj sahibi de olabilirsiniz.

Hesap işletim ücreti veya kredi kartı ücreti gibi seçeneklerin yanı sıra birçok ücretli bankacılık hizmeti de bu hesaplar kapsamında ücretsiz sunuluyor.

Emekli hesabı ürünleri sunan bankalar tarafından hazırlanan güncel emekli kampanyalarını sizin için derledik.

Akbank BES Başvurusuna 100 TL Hediye 

Emekli kampanyaları kapsamında şu dönemde hazırlanan en güncel kampanyalar özetle şöyle:

Denizbank emekli kampanyası ile SGK emekli maaşını Denizbank’tan alanlara ekstra 400 TL nakit hediyesi ve ayrıca fastPay uygulaması indirenlere de ek 50 TL veriyor.

Garanti emekli kampanyası kapsamında 12 ay kalma sözü verenlere altın hediyesi veriliyor ve açılan altın hesabına ilk aydan sonraki hafta yatırılıyor.

İş Bankası emekli kampanyası ile “Emekli Paketi” kapsamında kredi kartı için tek seferlik 50 TL tutarında MaxiPuan yükleniyor.

TEB emekli kampanyası kapsamında da emekli maaşı taşıyanlara hesap işletim ücreti ve kredi kartı ücreti, internet şubesi üzerinden havale ve EFT bedeli alınmıyor Üstelik kefilsiz ve indirimli kredi başvurusu yapabiliyorlar.

Kredi hesaplama ve sigorta hesaplama hizmetlerinde en uygun kredi ve en uygun sigorta seçeneklerine Hangikredi.com güvencesiyle ulaşabilirsiniz.


Araba Satışlarında Düşüş Başladı
Otomotiv sektörü alanında beklenen düşüşler kendisini göstermeye başladı. Araba markaları tarafından 2014 Ocak ayı içerisinde yapılan araba satışları içerisinde pek çok marka, yılın bu ilk ayını sıfır satışla ...
Devamını Oku
Odeabank Nakit Hazır Kampanyası
İhtiyaç kredisi kampanyaları arasında son dönemde ortaya çıkan ve ilgi çeken en uygun ihtiyaç kredisi seçeneklerinden biri de Odeabank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyası “Odeabank Nakit Hazır” bu ay ...
Devamını Oku

0 Yorum

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Değerli kullanıcımız;
Yorumlarınızın kolay okunabilmesi, anlaşılabilmesi ve size cevap verilebilmesi için, yorumlarınızı yazarken Türkçe Dil Bilgisi Kuralları'na uygun olarak yazmaya özen göstermenizi rica ederiz.
Teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*