Araba Kampanyaları Mart 2013

Araba kampanyaları 2013 yılında da dolu dizgin devam ediyor. Yılın ilk çeyreği geride kalmak üzereyken otomobil firmalarından üst üste indirimler...

Araba kampanyaları 2013 yılında da dolu dizgin devam ediyor. Yılın ilk çeyreği geride kalmak üzereyken otomobil firmalarından üst üste indirimler geliyor. Geçen yıldan kalan stoklarını eritmek isteyenler şirketler birçok taşıt modelinde cazip fırsatlar sunuyorlar.

İndirimli otomobil almak isteyenler için öne çıkan kampanyalar şunlar:

Renault 18.000 liraya 18 ay vade sunuyor. Üstelik faizsiz! 2012 model binek otomobillerden almaya karar verenler için Yeni Clio Joy 2.00 lira, Fluence 3.000 lira indirimli.

Nissan binek otomobil alımlarında fiyat etiketi üzerinden indirime gidiyor.  Qashqai 6.000 lira,  Micra ise 3.500 lira indirimli.

Opel markası yüksek Alman teknolojisini herkes kullanabilsin diye Corsa modelinde fiyatları 1.500 lira aşağıya çekti. Amiral gemisi İnsigna modelinde ise fiyatları tam 3.600 lira indirdi.  

Volkswagen firması ise Polo’da 900 lira, Passat’ta 3.200 lira ve Tiguan’da 6.000 lira indirim yapıyor.

Seat şirketi fiyat indirimi yapan otomotiv devleri arasında: İbiza 1.400 lira, Leon ise 1.300 lira daha ucuz.

[tasit_hesapla_600x52_turuncu]

Taşıt Kredisi ile Otomobil Sahibi Olmak

Otomobil satın almak için sadece otomotiv şirketlerinin yapacağı indirimi beklemenize gerek yok. Taşıt kredisi kullanarak ta ihtiyacınız olan tutarı bankanızdan alabilirsiniz. Böylece 2. el ya da 0 km bir araç alabilirsiniz. Üstelik gönlünüzden geçen marka ve modeli…

Garanti taşıt kredisi Hangikredi.com’a özel düşük faiz oranları uygulayarak sizlere yardımcı oluyor. Garanti Bankası araba kredisi oranlarını incelemeden taşıt kredisi başvurusu yapmayın! 

Alternatif Kredi ihtiyaç Kredisi

Kredi hesaplama işlemi yaparken dilerseniz son dönemde yoğun ilgi gören Garanti ihtiyaç kredisi ile ING ihtiyaç kredisi ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Sizin için en uygun kredi hangisi ise ona başvurarak bütçenizi sarsmamak için tüm kredi veren bankaların tekliflerini incelemenizi tavsiye ederiz.